"Türkiye’nin ve Cumhurbaşkanımızın başarısı tüm dünyaya yansımıştır"

ETSO Meclisi, 2017 yılı son toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Birleşmiş Milletlerin Genel Kurulunda alınan karar değerlendirildi.

"Türkiye’nin ve Cumhurbaşkanımızın başarısı tüm dünyaya yansımıştır"

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Aralık ayı Meclis Toplantısı Mustafa Tunç başkanlığında yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Tunç, “Bu yıl içerisinde Odamız bütçe imkanları doğrultusunda önemli hizmetler vermiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Hizmet binamızın eksikliklerinin tamamlanması, modern bir konferans salonu ile sergi salonunu ilimize kazandırmış olmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

ABD’nin Kudüs kararını değerlendiren Tunç, “Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda yapılan oylamada ABD’nin kararı ezici bir çoğunlukla reddediliş olup bu karar Türkiye’nin ve Cumhurbaşkanımızın başarısı olarak tüm dünyaya yansımıştır. Hükümeti ve muhalefetiyle ülkemizin kenetlenmiş olduğu bu önemli hadise için iş dünyası olarak bizlerde sonuna kadar hükümetimizin yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Tunç’un yaptığı konuşmanın ardından Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kubilay Kasım ve Aralık ayları Elazığ TSO Yönetim Kurulu Faaliyetlerini okudu. Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da faaliyetler hakkında Meclis Üyelerine detaylı bilgiler vererek çeşitli soruları cevaplandırdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri
Nuri - 3 yıl Önce

Baklavalar güzel görünüyor.Afiyet olsun,

SIRADAKİ HABER

banner7