TÜRSAB Başkan Adayı Ali Bilir, Acente Temsilcileri İle Buluştu

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkan Adayı Ali Bilir, düzenlenen programda acente temsilcileri ile buluştu. Başkan adayı bilir, Elazığ’ın tarihi ve coğrafyasına rağmen hak ettiği yerde olmadığını söyledi.

TÜRSAB Başkan Adayı Ali Bilir, Acente Temsilcileri İle Buluştu

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkan Adayı Ali Bilir, bir otelde düzenlenen programda acente temsilcileri ile bir araya geldi.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkan Yardımcılığından istifa ederek 25. dönem başkan adaylığını açıklayan Ali Bilir, 26 – 27 Kasım’da yapılacak seçim için destek istedi.

BİLİR: GEREKLİ ZİYARETÇİYİ ALMADIĞINI HEP BİRLİKTE GÖRÜYORUZ

Bilir, “Elazığ ve Harput bölgemizin çok önemli turizm değerleri var. ancak gelinen noktada hem yurtiçinden hem de yurt dışından gerekli ziyaretçiyi almadığını hep birlikte görüyoruz. Dolayısıyla biz göreve Türk turizminin en büyük lokomotifi Türkiye Seyahat Acentaları Birliği olarak diğer paydaşlarımızın hep birlikte kalkınması için Elazığ’ın tanıtılması için bu bölgeye daha çok ziyaretçinin gelmesi için turizm değerlerinin ortaya çıkartılması için bu turizm değerleri nelerse bu bölgedeki meslektaşlarımız ile bu ortaya çıkartılacak” dedi.

Başkan adayı Bilir, Elazığ’ın tarihi, coğrafyası, ve gastronomisine rağmen hak ettiği yerde olmadığını söyledi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109