"Uluova Projesi Yakın Bir Zamanda İhaleye Çıkacak"

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, seçim çalışmaları kapsamında, Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret etti.

"Uluova Projesi Yakın Bir Zamanda İhaleye Çıkacak"

16 Nisan'da gerçekleşleştirilecek halk oylaması öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Pancar Ekicileri Kooperatifini ziyaret etti. 

Pancar Ekicileri Kooperatif Başkan Feridun Ergin; 2015 yılın da  seçim yaptıklarını yönetim kurulu arkadaşları ile geldiklerini bir şeyler yapamaya çalıştıklarını Belediye Başkanının da çok yardımları olduğunu dile getirdi.

Kovancılar'da, kuzova da yeni yerler aldıklarını söyleyen Ergin, kotalar ile ilgili sıkıntılarını atladıklarını bu sıkıntıları atlatmada milletvekili Ejder Açıkkapı’nın da destek olduğunu belirtti. Bşakan Ergin, Önümüz deki dönemlerde çalışmaların devam edeceğini çiftçilerden mısır paketi alacaklarını kaydetti.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı; Pancar Kooperatif yönetim kuruluna, yönetim kurulu üyelerine, müdürüne bu güzel anlamlı ağırlamadan dolayı teşekkür etti. Açıkkapı, 4 milletvekili olarak pancar kooperatifini yakından takip ettiklerini isteklerini ellerinden geldiğince çözüm odaklı olarak yardımcı oldukları olmaya devam edeceklerini söyledi. Kooperatifin taleplerini iletti pancar kooperatif kotasını belirli yerlere ileterek artırdıklarını ifade etti.

Milletvekili Ejder Açıkkapı ; Uluova ile ilgilide önemli projelerinin olduğunu bunun için her zaman yanların da olduklarını torağı işleyen vatandaşların sorunlarına  kayıtsız kalmayıp kalkınma bakanımızın olumlu yaklaşımların dan sonra önemli yol kat ediklerini aktardı. Milletvekili Açıkkapı, yakın bir süreçte projenin ihaleye çıkacağını uluovanın suya kavuşacağını şehrimizi kalkındırmaya hep birlikte gayret edeceğini söyleyerek teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103