Umutlar, Cumartesi Gününe Kaldı

Zor günler geçiren Elazığspor’un yaşatılması için gerekli adımlar henüz atılmazken, il yöneticileri ve milletvekilleriyle yapılması beklenen kritik toplantının Cumartesi günü gerçekleşmesi bekleniyor.

Umutlar, Cumartesi Gününe Kaldı

Elazığspor’un her geçen gün durumu daha da kötüleşiyor.

Ara transfer döneminin başlamasının ardından transfer yasağı olduğu için kadrosunu güçlendiremeyen, bunun yanısıra elindeki mevcut oyuncularını da kaybederek 2. Yarıya daha tecrübesiz bir kadroyla çıkması beklenen bordo beyazlı takımımızın durumu adeta içler acısına döndü.

Ödemeleri yapılamadığı için oyuncularının teker teker terkettiği Elazığspor’da 18 ocak pazartesi günü il yöneticileri ve milletvekilleriyle bir toplantı yapılacağı belirtilmişti.

Saat 19:00’da Elazığ Belediyesi EBUAŞ binasında yapılması planlanan toplantı, nedeni açıklanmadan yapılmadı.

Daha sonra kamuoyunda toplantının 23 ocak cumartesi günü yapılacağı haberi yayınlandı.

Bu duruma tepki gösteren Elazığspor taraftarları, cumartesi gününün geç bir zaman dilimi olduğunu belirterek, kritik toplantının cuöartesi gününden önce yapılması gerektiğini sosyal medya hesaplarından duyurdular.

Ancak gelinen noktada başka açıklamalar olmayınca, 23 ocak cumartesi gününü beklemekten başka umudun olmadığı toplantının İnşallah gerçekleşmesini bekliyoruz…

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kapatın
Kapatın - 4 ay Önce

Bir güzel koç alın kesin sonra gapatın takımı en güzeli olur bu kadar paraları vermeyin yazıktır günahtır

Asker
Asker - 4 ay Önce

Eğer vekiller ve b.bsk. bir kuruş yardım yaparsa hakkımızı helal etmiyoruz.Bu yönetim derhal gitmelidir,tek kurtuluş budur.Verdigimiz oyları haram ederiz.

Sedat
Sedat @Asker - 4 ay Önce

Öte yandan, Londra'da yaşayan bir Arsenal taraftarı, takımın borcu nedeniyle, "Kapatılsın, bu şehir nefes alır. Kapatalım, yeni takım kuralım" şeklinde bir düşünce yapısına sahip olabilir mi acaba? Olduğunu düşünelim, o adamı o şehirde barındırmazlar. Yine ayrıca, Münih'te yaşayan birisi, "Bayer Münih takımını kapatalım. Lanet olası takım. Gençler işsiz, işsizliğin nedeni bu takımdır! Şehrin nefes alması için bu takımın derhal kapatılması, hiçbir şekilde destek olunmaması gerekli!" şeklinde bir düşünce yapısına sahip midir acaba? Memleketin düşünce yapısının ve vizyonunun geldiği son nokta ortada. Bu şehri bu hale getiren tek şey, bu düşünce yapısıdır.

Sedat
Sedat @Asker - 4 ay Önce

Felsefe eğitimi almalısın. Çünkü gördüğüm kadarıyla sorgulayamıyorsun, muhakeme edemiyorsun. Desenki, "Ben AKP'ye hiç oy vermedim" o zaman anlarım. Zira, yıllarca aynı partiye oy verip, oy verdiği partinin israflarını görmezden gelip (oy verdiğine göre onaylamış oluyorsun), şehrin değeri olan Elazığspor'a yapılacak olası yardımdan dolayı haramı ve helali aklına getiren, haktan hukuktan bahseden biri gerçekten çok acayip biri olsa gerek.

hakan can
hakan can - 4 ay Önce

kulüp iflası istenerek kapanacak herkeste rahat edecek olay bu..

SIRADAKİ HABER

banner103