“Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü”

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin öncülüğünde; “Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü” Elazığ’da tartışılacak. Cumartesi günü saat 19.00’da Elazığ’da gerçekleştirilecek programa çok sayıda ünlü isim katılacak.

“Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü”

Uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek amacıyla Elazığ’da Anadolu Yayıncılar Derneği’nin öncülüğünde “Uyuşturucu ile Mücadelede Medyanın Rolü” konulu program gerçekleştirilecek.

22 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ HİLTON OTEL’DE

Çok sayıda ünlü ve önemli ismin katılacağı program 22 Eylül Cumartesi günü Saat 19.00’da Elazığ Hilton Otel Keban Salonu’nda yapılacak.

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM KATILACAK

Gerçekleştirilecek programa; Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, İnternet Haber Genel Yayın Yönetmeni Hadi Özışık, A Haber Koordinatörü Fatih Atik, Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Başkanı Süleyman Basa, Azerbaycan Yeni Çağ Medya Grubu Başkanı Agil Alesger, 24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel, Altaş TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Deniz, Çay TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Yavuz Bakır katılacak.

“TÜM ELAZIĞLILARI DAVET EDİYORUZ”

Elazığ’da gerçekleştirilecek bu önemli programla ilgili açıklama yapan Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, “Uyuşturucu ile mücadeleye dikkat çekmek ve gençlerimizin bu kötü bağımlılığa düşmelerini engellemek üzere anadolunun en önemli şehirlerinden olan Elazığ’da bir araya geleceğiz. Gerçekleştireceğimiz programa ülke genelinde her biri kendi alanında başarılı olan isimler katılacak. Aziz şehir Elazığ’da uyuşturucu ile mücadelede medyanın rolünü masaya yatıracağız. Devletimizin de üzerinde hassasiyetle durduğu bu konuda Elazığlı hemşerilerimizin de desteğini bekliyoruz. Gerçekleştireceğimiz programa tüm Elazığlılar davet ediyoruz” dedi.

Gerçekleştirilecek programa katılım ücretsiz ve tüm halka açık olacak. 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2018, 16:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Tüh, havuz medyasını kaçırırsam çok üzülürdüm zaten. İyi ki haberim oldu!

SIRADAKİ HABER

banner7