Vakaların Yüzde 80'e Yakın Düştüğü Elazığ’da Kısıtlama Sessizliği  

Ülke genelinde olduğu gibi vakaların yüzde 80'e yakın düştüğü Elazığ’da da 56 saatlik hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.  

Vakaların Yüzde 80'e Yakın Düştüğü Elazığ’da Kısıtlama Sessizliği  

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen genelge doğrultusunda hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması Elazığ’da da sürüyor.

Vatandaşların evlerine çekilmesi ile cadde ve sokaklar boş kaldı.

Sessizliğe bürünen kentte ise polis ekipleri denetimlerini sürdürürken, her hafta olduğu gibi bu hafta sonu da kısıtlamaya riayet edildiği bildirildi.

Pazartesi günü sabah saat 05.00'te sona erecek kısıtlama kapsamında denetimlerin düzenli olarak süreceği kaydedildi.

Öte yandan, kent genelinde vaka oranının düşüşüsün yüzde 80'e yaklaştığı bildirildi.   

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 4 ay Önce

Demekki neymişş...kurallara uyarsak bu iş bu kadar da zor değilmişşşşşş.....haa biz kurallara riayet etmez vurdumduyma sorumsuzca hareket edersek eylül ayına geri döneriz...toplum oto kontrol sistemini kendi reflekslerine göre artık otomatik olarak devreye koymalı bu yasaklar kalktığında aynı duyarlılık devam etmeli..vakalar artınca nerde bu devlet dememeli..devlet yetkilileri elinden geleni yapıyo vatandaşta yapıyo bundan sonra bu yasaklar kalktığında hiçbişey yokmuş gibi davranırsa vatandaş hiçbişey olmamış gibi yine vırus elazığı istila eder.lütfen hassasiyetle riayet edelim.

SIRADAKİ HABER

banner103