Vali Erkaya Yırık: Müdür Bey Bunları Boş Ver!

Elazığ Valisi Erkaya Yırık başkanlığında gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kurulu toplantısında İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Elazığ depreminden sonra kaç kişinin okul sözü verdiğini ve kaç kişiyle protokol imzalandığını açıkladı.

Vali Erkaya Yırık: Müdür Bey Bunları Boş Ver!

İl Koordinasyon Kurulu Temmuz dönemi toplantısında Elazığ’daki eğitim durumu geniş bir şekilde masaya yatırıldı.

VALİ YIRIK: MÜDÜR BEY BUNLARI BOŞ VER

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, müdürlük olarak Elazığ’da yapılan çalışmaları anlatırken Vali Yırık araya girdi ve “Müdür bey bunları boş ver, 2020 – 2021’de 24 Ocağın etkisi nasıl olacak. Sen bize onu anlat” dedi.

“HİÇ BİR SIKINTI YAŞAMADAN DEVEM EDECEĞİZ”

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “durumumuz geçen yılki gibi eğitim ve öğretimimiz devam edecek. Hiçbir sıkıntı yaşamadan ikili eğitim olarak devam edeceğiz. İkili eğitimde yüzde 96’ya çıkmıştık, yüzde 85’e düştük. Tüm hazırlıklarımızı yaptık” ifadelerini kullandı.

“23 OKULDAN 11 TANESİYLE PROTOKOL İMZALANDI”

Elazığ depreminden sonra verilen okul taahhütlerine değinen Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “depremde yaklaşık 23 okul taahhüt edildi. 11 tanesiyle protokol imzalandı. Protokole bağlandı” dedi.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 20:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kaya
Mehmet kaya - 1 ay Önce

Millet vekillerimiz çıkmış pegasus uçuşunu 2 ye çıkardık.ALLAHAN korkun bize uçuş lazım değil.. çıkın diyin ki okullar yetişecek bu sene... deprem virüs zaten vurdu elazığı bari okullara temel atın..anlayan anladı demek istediğimizi

Hasbi kalaycı
Hasbi kalaycı - 1 ay Önce

Böyle hesap soracak elini masaya vuracak vali lazım. Keşke milletvekillerine de bir ayar verse neredesiniz ulan bu şehir susuz deprem atlatmış ticaret bitme noktasına niye memlekette değilsiniz diye

N
N - 1 ay Önce

Sayın Valimiz de milli eğitimin durumunu anlamış. Depremden itibaren şov peşinde koşmanın anlamı yok. Icraat bekleniyor. Kaç okul yıkıldı. Ama daha bir temel bile atılmadı. Okullar iki ay sonra açılacak. Toki insanlara binlerce ev yaptı ama okul yok.

Ahmet bey
Ahmet bey - 1 ay Önce

Bende yorum yapayım boş kalmasın.

ELAZIĞ.a Allah vurmuş vermişte vermiş
Neden çünkü amcalarımız dayılarımız dostlarımız ev kirasını fırsaat bilmiş ikiye katlamış dükkan kiraları üçe katlamış

Depremde magdur olan yoksul kesimin sırtına vurmuşlar da vurmuşlar.

BüyüK olan ALLAH onlarada vuracak elbet en içten duygularımla has elazığ çocuğu olarak diyorum ki HAYİN İZ FIRSATÇIYIZ HARAM PARA PEŞİNDEYİZ

Hursit
Hursit - 1 ay Önce

DAYIN VALIMIZDE ANLAMIS MUDURU.DURUM ORTADA .HICBIR PLAN DA YOK.MILLI EGITIM MAALESEF SAHIPSIZ.GOREVLENDIRMELER ABIDIK GUBIDIK ISLER.SAYIN VALIM UMARIM DURUMA EL ATAR

valiye tebrikler
valiye tebrikler - 1 ay Önce

sayın valimize teşekküre diyorum umarım bu müdürlerin tamamını hizaya çeker.

Kürşat
Kürşat - 1 ay Önce

Özellikle tarım ve m.egitim müdürleri bu görevleri haketmeyen,vizyonu altyapısı ve donanimi olmayan kişiler.Sinirsız ve sorumsuz bir şekilde sürekli magazin haberleri ile yıllardır fuzuli işgal yapmakta olduklarini, TV.lere çıkmadan Valilik makamından uzun alıp almadıklarını merak ediyoruz.Artik bu görevlere Doktora veya enaz Master dereceli meslek elemanlarının atanması şart.

ahmet
ahmet - 1 ay Önce

valiye helal olsun. bu müdür depremde elazığ kan ağlarken öğrenciler perişan iken hiton oteli trilyonlarca paraya müdürlük binası olarak kiralamaya çalışan müdür. daha çok nokta atışı soru sorulması lazım.


SIRADAKİ HABER

banner7