Vali Kaldırım duyurdu! Hazar Gölüne yapılacak olan proje tamamlandı…

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Hazar Gölüne yapılacak olan Ekoköy için proje çalışmalarının tamamlandığını duyurdu. Vali Kaldırım konuya ilişkin, "Hazar Gölüne nazır Kızılay ile birlikte planladığımız Ekoköy proje çalışmasını tamamladık" dedi.

Vali Kaldırım duyurdu! Hazar Gölüne yapılacak olan proje tamamlandı…

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Hazar Gölüne yapılacak olan Ekoköy için proje çalışmalarının tamamlandığını duyurdu.

KALDIRIM: TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL EKOKÖYÜ OLACAK

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, “Hazar Gölüne nazır Kızılay ile birlikte planladığımız Ekoköy proje çalışmasını tamamladık. İçinde atölyeler, butik otel, yöresel ürün üretim ve satış yerleri, köy konağı, köy fırını, butik mandıra, tarım kütüphanesi ve köy müzesi olan proje Türkiye’nin en güzel Ekoköyü olacak...” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 13 ay Önce

Çok güzel bir proje inşAllah çabucak gerçekleşir. Ayrıca Hazar gölü kıyısında çok boş yer var. Buralara alt yapı yapıp yaz günlerinde evlerinde bunalan Elazığ lılara sunmak lazım. Ayrıca belediyenin buralara tatil günlerinde ucuz otobüs ulaşımı sağlaması lazım.

Kenan
Kenan - 13 ay Önce

Sayın Vali’ye teşekkürler, sevgiler... ilimiz Vali’si olduğundan beri hep üretken ,hep çalışkan. Memlekete bir çivi dahi çakana müteşekkirim.

SIRADAKİ HABER

banner103