Vali Kaldırım'ın Esnaf Kampanyasına Destekler Devam Ediyor

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın başlatmış olduğu Esnaf Kardeşliği Programına destekler devam ediyor. Toplumun çeşitli gruplarının destek verdiği kampanyaya SEZA Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık da destek olduğunu açıkladı.

Vali Kaldırım'ın Esnaf Kampanyasına Destekler Devam Ediyor

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, koronavirüs tedbirleri kapsamında işyerini kapatmak zorunda kalan esnaflara destek olmak amacıyla Esnaf Kardeşliği programı başlattıklarını açıklamıştı.

VALİ KALDIRIM: ŞİMDİ BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİK ZAMANI

Vali Kaldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Esnafımıza destek olmak için aldığımız karar doğrultusunda koronavirüs salgını nedeniyle işyeri kapanan esnafımızla iş yeri açık olan işletmelerimizi eşleştirme ve esnaf kardeşliği programını başlatıyoruz. Bütün iş dünyamızı ve onları temsil eden oda, birlik ve borsaları bu programa desteğe ve en az bir esnafımızla kardeş olmaya davet ediyorum. Biz aziz bir şehiriz, hepimiz kardeşiz şimdi birlik, beraberlik ve kardeşlik zamanı... Koronavirüs salgını nedeniyle işyeri kapanan esnafımızla işyeri açık olan işletmelerimizi eşleştirme ve esnaf kardeşliği programını başlatıyoruz. El ele, gönül gönüle hep birlikteyiz...” ifadelerini kullanmıştı.

Vali Kaldırım’ın başlatmış olduğu kampanyaya destekler tolumun çeşitli kesimlerinden gelmeye devam ediyor.

PROF. DR. YASEMİN AÇIK: BİR ESNAFA İŞYERİ AÇILANA KADAR DESTEK, 2 BİN ADET GIDA KOLİSİ DAĞITIMI, MALZEMELERİ DE ELAZIĞ ESNAFINDAN ALACAĞIZ

SEZA Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık da Elazığlı esnaflara destek olacağını açıkladı. Prof. Dr. Yasemin Açık, “Değerli Valimizin başlattığı esnaf kardeşliği projesine; bizde grup şirketleri olarak katılıp, işyeri kapalı olan bir esnafımıza işyeri tekrar açılana kadar destek veriyoruz. Ayrıca; 2.000 adet gıda kolisini Elazığ esnafından alarak, ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız” dedi.

VALİ KALDIRIM: YASEMİN AÇIK HANIMEFENDİYE ŞEHRİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da Prof. Dr. Yasemin Açık’a teşekkür mesajı yayımlayarak, “Başlatmış olduğumuz “Esnaf Eşleştirme ve Kardeşliği” projemiz kapsamında, işyeri kapalı olan 1 esnafımıza kardeş olan ve 2000 adet gıda kolisi bağışında bulunan İşkadını Yasemin Açık hanımefendiye şehrimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

VALİ KALDIRIM: ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİNE TEŞEKKÜR EDERİM

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği kampanyaya destek olacağını açıkladı. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 100 esnafa destek olacaklarını açıkladı Vali Kaldırım, “Başlatmış olduğumuz “Esnaf Eşleştirme ve Kardeşliği” projemiz kapsamında, işyeri kapalı olan 100 esnafımızı eşleştirip kardeş yapma taahhüdünde bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine şehrimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

VALİ KALDIRIM: İSAŞ UN 10 BİN PAKET UN BAĞIŞLAYACAK

Kampanyaya bir destek de İSAŞ Un’dan geldi. Vali Kaldırım, “Başlatmış olduğumuz “Esnaf Eşleştirme ve Kardeşliği” projemiz kapsamında, işyeri kapalı olan 2 esnafımıza kardeş olan ve 550 bin TL değerinde 10 bin paket un bağışlayan İSAŞ AŞ sahibi Ebedin Ergün’e şehrimiz adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER