Vali Kaldırım, Kurallara Uyan Elazığlılara Teşekkür Etti

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir aradan sonra bugün kılınan ilk cuma namazı sonrası Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım kural ve tedbirlere uyan vatandaşlara teşekkür etti.

Vali Kaldırım, Kurallara Uyan Elazığlılara Teşekkür Etti

Koronavirüs ( Covid-19 ) salgını nedeniyle uzun bir aradan sonra bugün kılınan ilk cuma namazı sonrası Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım kural ve tedbirlere uyan vatandaşlara teşekkür etti.

Vali Kaldırım'ın konuyla ilgili satırbaşları şöyle;

"ELAZIĞ CUMA NAMAZINI HUŞU VE HUZUR İÇİNDE EDA ETTİ"

"Valiliğimiz tarafından bütün hazırlıkları yapılan ve tedbirleri alınan ilimiz genelinde 676 cami ve mekanda cuma namazı huzur içerisinde kılındı. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzur içinde namaz kılabilmeleri için bütün hazırlıklar yapılmış ve Cuma namazı kılacak vatandaşlarımızın abdestlerini alıp geldikleri, kendi seccadelerini yanlarında getirdikleri, maske taktıkları, belirlenen mesafe kuralına uydukları, tarafımızdan yapılan uyarı ve tedbirlere azami uydukları memnuniyetle görülmüştür."

VALİ KALDIRIM'DAN ELAZIĞLILARA TEŞEKKÜR

"Namaz kılmak kadar başkalarına zarar vermemenin önemli bir vecibe olduğu anlayışıyla hareket eden aynı zamanda kural ve tedbirlere uyan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103