Vali Toraman Elazığ’da Aşılamadaki Hedefi Açıkladı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman aşılama haritasını paylaşarak Elazığ’da aşılama oranında hedefin yüzde 65 olduğunu açıkladı.

Vali Toraman Elazığ’da Aşılamadaki Hedefi Açıkladı

Koronavirüs ile mücadelede aşılama çalışmaları tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da da devam ediyor.

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Türkiye genelindeki aşılama haritasını paylaşarak haritada yüzde 62 oranı olan Elazığ için yüzde 65’i hedeflendiğini ifade etti.

TORAMAN: AŞI YAPTIRMA HEDEFİ YÜZDE 65

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman açıklamasında, “Türkiye geneli 2. doz aşı yapılma oranı: % 75 Elazığ ilinde bu oran: % 62 İlk etapta hedef % 65 Hep birlikte gayret gösterelim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Haydar
Ali Haydar - 1 hafta Önce

Sayın vali,asıl sorunun büyüğü; Şehir içi trafik kazalari.Artik trafiği yoğun kavşaklarda trafik polisi görmek istiyoruz.Hergun 3-5 trafik kazasi ile can ve mal kayıplarına bir son verilmesi birinci şarttır.Ayni durum asayiş olaylarında da mevcuttur.Artik etrafta insanlar polis görmek istiyor.Başarilar diliyoruz .

Mehmet
Mehmet - 1 hafta Önce

Sayın Vali"m,öncelikle yeni görevinizde başarılar dilerim.şehrimize hoşgeldiniz..şehrimizde güzel işlere imza atacağınıza olan inancım tamdır..
Sizden istirhamım bir vatandaş olarak lütfen şu aşılama ve salgının azalması noktasında şehrimizin mülki amiri olarak sıkı denetimlerin ve tedbirlerin artırılması.kapalı mekanların kuraallara uyumunun sağlanması halkın yeterli derecede bilgilendirilmesi gerekirse aşı konusunda kampanyaların başlatılması toplumda bi bıkkınlığın umursamazlığın olduğu aşikar ama biz kurallara ve tedbirlere önem vermediğimiz müddetçe bu üşengeçliğimiz bıkkınlığımız yırgunluğumuz umutsuzlupumuz devam etcek.bu şehrin lokomatifi olmanızı istirham eder saygılarımı arz ederim..

Hüso
Hüso - 1 hafta Önce

Elazığda koronayı bitir ilk icraat kral olursun sonra şehre el at sayın valim yarayı yemişiz harabeye dönmüşüz hiç dadı yok memleketin

Asi asi asi
Asi asi asi - 1 hafta Önce

Vaka sayisi ve olumler asilardan sonra artti hayrola sonumuz

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109