Vali Yırık Elazığ’da Bulaş Riskinin En Çok Olduğu Yeri Açıkladı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Covid-19 salgının Elazığ'da yayılmasını önlemek amacıyla Elazığlı vatandaşları uyardı. Vali Yırık Elazığ’da bulaş riskinin en çok olduğu yeri açıklarken, “Lütfen ev ziyaretlerini yapmayalım” uyarısında bulundu.

Vali Yırık Elazığ’da Bulaş Riskinin En Çok Olduğu Yeri Açıkladı

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Koronavirüs salgın sürecinde yayılımın artmasını önlemek amacıyla Elazığlı vatandaşların cep telefonlarına mesaj gönderdi.

Vali Yırık vatandaşlara gönderdiği mesajda, pandemi süreci ile ilgili hatırlatmalarda bulunarak maske, mesafe ve temizlik konuları ile ilgili daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi

Vali Erkaya Yırık, Elazığlı vatandaşların cep telefonlarına gönderdiği mesajda Elazığ’da bulaş riskinin en çok olduğu yerleri de açıklayarak, “Lütfen ev ziyaretlerini yapmayalım” dedi.

YIRIK: LÜTFEN EV ZİYARETLERİNİ YAPMAYALIM

Elazığ Valisi Yırık mesajında, “Değerli Elazığlı Hemsehrilerim, Maskemizi takalım, Fiziki mesafemizi koruyalım, Temizlik kurallarına dikkat edelim. Evlerde oluşan kalabalıklar koronavirüs bulaş riskinin en çok olduğu yerlerdendir. Lütfen ev ziyaretlerini yapmayalım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 5 ay Önce

Bürokratlarda birbirlerini ziyareti bıraksın artık. Sosyal medya onların ziyaretleri ile dolup taşıyor. 2 gün önce buradaki haberde sivrice kaymakamını 10 kişi ziyaret etmişti. Önce böyük başlar uyacak sonra vatandaş.

Kurumlar berbat halde
Kurumlar berbat halde - 5 ay Önce

Gerekli dezenfekte işlemleri kurumlarda yapılmıyor. Hes kodları kontrol edilmiyor.Temaslılara izin verilmiyor. Esnek çalışma uygulanmıyor. Sayın valim kurumları kontrol edin.

Ozlem
Ozlem - 5 ay Önce

Vali bey kurumlarda düzenlenen kahvaltı. Yemek davetlerine kimin yaptığına baksin. Şube müdürü kurumda 15.20 kişiyi davet edip toplu yemek vermesi. Sendikaların kurum ziyareti yapıp kurumda 20.30kisiye verilen kahvaltı. Müdürüm. şube muduruyum ve kurumlarda çalışan personelin maske takmamasına ne diyeceksiniz? Bunlari da hizaya alalım. Kurum personelleri yan gelip yatıyorlar hastaneler. Okullar çöplük icinde bir görünen koridora paspas çekip temiz görüntüsü veriliyor. Ama görünmeyen lavabolar. Odalar toz pislik içinde mesafe maske hijyen deniliyor ama hiçbirisi yok

Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Vatandaş dikkatli sayın valim
Siyasiler gezip tozuyor

muharrem akyüz
muharrem akyüz - 5 ay Önce

gec kalinmış bir mesaj

SIRADAKİ HABER

banner103