Vali Yırık: Hayatımızın En Değerli Varlıkları Olan Annelerimiz Başımızın Tacıdır

Elazığ Valisi Erkaya Yırık Anneler Gününü kutladı. Vali Yırık, “Hayatımızın en değerli varlıkları, merhametin ve sevginin tükenmez kaynağı olan annelerimiz başımızın tacıdır” dedi.

Vali Yırık: Hayatımızın En Değerli Varlıkları Olan Annelerimiz Başımızın Tacıdır

Elazığ Valisi Erkaya Yırık Anneler Gününü dolasıyla mesaj yayımladı.

YIRIK: ANNELER YETİŞTİRDİKLERİ KAHRAMAN EVLATLARLA ADINI TARİHE YAZDIRMIŞLARDIR

Vali Erkaya Yırık, “Karşılıksız sevginin, merhametin ve fedakârlığın simgesi olan annelerimiz, dünya üzerindeki en zor ve en kutsal görevi omuzlarında taşırlar. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için, her türlü zorluğa göğüs geren annelerimiz, Türk Milletinin en zor zamanlarında, nice kahramanlık destanlarında önemli roller üstlenmiş ve yetiştirdikleri kahraman evlatlarla adını tarihe yazdırmışlardır. Nitekim Peygamber Efendimiz de (s.a.v.) “Cennet annelerin ayakları altındadır.” sözüyle cenneti kazanmaya anneyi vesile kılmış ve kadının toplum içerindeki konumunu yüceltmiştir” dedi.

YIRIK: TÜM KIYMETLİ ANNELERİMİZİN BU ÖZEL GÜNÜNÜ EN SAMİMİ DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM

Vali Yırık, “Hayatımızın en değerli varlıkları, merhametin ve sevginin tükenmez kaynağı olan annelerimiz başımızın tacıdır. Bu duygu ve düşüncelerle haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere tüm kıymetli annelerimizin bu özel gününü en samimi dileklerimle kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” diye ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynen öyle
Aynen öyle - 5 ay Önce

YIRIK VALİM AYNEN ÖYLE.

SIRADAKİ HABER

banner103