Vali Yırık: Kandiller Manevi Dünyamızın Aydınlandığı Müstesna Zaman Dilimleridir

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Regaip Kandili nedeniyle  bir mesaj yayımladı. Vali Yırık mesajında, " Bu önemli geceleri, doğruya güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz” dedi.

Vali Yırık: Kandiller Manevi Dünyamızın Aydınlandığı Müstesna Zaman Dilimleridir

Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak. Tüm islam aleminin  Regaip kandilini kutladı.

YIRIK:  BAŞTA ELAZIĞLI HEMŞEHRİLERİM OLMAK ÜZERE AZİZ MİLLETİMİZ VE İSLAM ALEMİNİN REGAİP KANDİLİ’ Nİ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM

Vali Erkaya Yırık, “İslam aleminde rahmet, bereket ve mağfiret aylarının habercisi olarak bilinen ve üç aylardan Recep ayının müjdecisi olan Regaip Kandili’ ni idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin yoğun olarak yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı, ilahi rahmet ve mağfirete ulaşma arzumuzu en üst noktaya taşıdığımız müstesna zaman dilimleridir. Bu önemli geceleri, doğruya güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde huzurlu, kazançlı ve bereketli zaman dilimlerine dönüştürebiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor, başta Elazığlı hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimiz ve İslam aleminin Regaip Kandili’ ni en içten dileklerimle kutluyorum” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103