Vali Zorluoğlu Sahurda Özel Harekât Polisleriyle Buluştu

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu mübarek Ramazan ayının iftar ve sahurlarını toplumun değişik kesimleriyle geçirmeye devam ediyor.

Vali Zorluoğlu Sahurda Özel Harekât Polisleriyle Buluştu

Vali Zorluoğlu dün gece sahur programında Elazığ Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şube Müdürlüğünde görevli polislerle birlikte oldu.

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Özay Eryürek, Özel Harekât Şube Müdürlüğü yemekhanesinde görevde bulunan özel harekât polisleriyle birlikte sahur yaptılar.

Vali Zorluoğlu Özel Harekât Şube Müdürlüğüne gelişinde önce polisleri selamladı ardından da birlikte sahur yaptı.

Ziyaretiyle alakalı bir değerlendirmede bulunan Vali Zorluoğlu, terörle mücadelede çok önemli görevler yapan ve özellikle yakın zaman önce Güneydoğu’da gerçekleştirilen terörle mücadele ve kent merkezlerindeki terör yapılanmalarının temizlenmesi operasyonlarında çok önemli görevler üstlenen ve büyük başarı sağlayan Özel Harekât Şube Müdürlüğü personelleriyle birlikte olmaktan ve onlarla sahur gibi nadide bir zaman dilimi paylaşmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. Terör ve teröristle mücadelenin başarıyla gerçekleşmesinde polis ve askerin moral ve motivasyonunun yüksek olmasının çok önemli olduğuna değinen Vali Zorluoğlu, bu tür iftar ve sahur programlarıyla devletin tüm kadro ve imkânlarıyla terörle mücadeleyi canları pahasına gerçekleştiren bu kahraman vatan evlatlarının yanlarında ve arkalarında olduklarının gösterilmesi açısından çok anlamlı olduğunu kaydederek, bütün vatan evlatlarının mübarek Ramazan aylarını kutladığını ve onları Cenabı Mevla’ya emanet ettiğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7