Vatandaşlar Sivrice’yi Nasıl Buluyor?

Yoğun iş temposunun ardından vakit geçirmek isteyen Elazığlıların durağı Sivrice oluyor. Sivrice’ye akın eden vatandaşın tek şikayeti ise, ilçede kıyıların bakımsızlığı.

Vatandaşlar Sivrice’yi Nasıl Buluyor?

Piknik yapmak için Sivrice’nin kıyı şeritlerine gelenler, manzaranın güzelliğine etrafın kirliliği yakışmıyor dedi, yetkililere seslendi.

 “Yaşadığımız topraklar çok güzel ancak kıymet bilmiyoruz” diyen vatandaşlar öncelikle insanların duyarlı olması gerektiğini belirtti.

Peki, vatandaşlar Sivrice’yi nasıl buluyor?

VİDEO:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mithat
Mithat - 7 ay Önce

Piknik için gidenler kirlilikten şikayet ediyor. Anlamadığım bu kirliliği Piknikçiler yapmıyorsa, kim yapıyor?Piknikçi yapıyorsa onların kirlettiğini kim temizleyecek? Dini Temizlik İmandandır derken kültürü ve alışkanlıkları kirletmek üzerine kurulu bir toplum kirlilikten neden şikayet eder? İnsanlar doğruyu söylüyor yanlışı kendi yapıyor söze değil davranışa bakmak lazım

23
23 - 7 ay Önce

BU SİVRİCE GÖLÜ ELAZIĞ HARİCİNDE HANGİ ŞEHİRDE OLSAYDI, ORASI ÇOK TURİSTİK BİR BÖLGE OLURDU, OTEL VE KONAKLAMA AÇISINDAN YİNE ÇOK GELİŞMİŞ BİR BÖLGE OLURDU, ADETA BİR EGE AKDENİZ KADAR ÜNLÜ BİR YER OLURDU ANCAK BURASI ELAZIĞ'IN ELİNDE OLDUĞU İÇİN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ SADECE PİKNİK YERİ OLUR. ODA PİS OLUR...

engin
engin - 7 ay Önce

ben canlı şahit oldum. pikniğe gidip çöplerini ağaç dibine göl kenarına atanlar daha çok şikayet ediyor. insanoğlu çok ilginç bir hal aldı.. gidip kirleten insan şikayet eden insan..

SIRADAKİ HABER

banner7