Vekil Erol’dan Başkan Erdem’e Hayırlı Olsun Ziyareti

CHP Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, FHGC Başkanlığına ikinci kez seçilen Semih Erdem’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vekil Erol’dan Başkan Erdem’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Milletvekili Erol, Başkan Erdem’e ve yönetimine başarılar diledi ve bu seçim sonucunun Başkan Erdem için; onure edici olduğunu kaydetti.

EROL: BAŞKAN ERDEM İÇİN; ONERE EDİLMİŞ BİR SEÇİM SONUCU

Milletvekili Erol, “Ziyareti ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Vekil Erol; “Semih bey yeniden tek liste ile cemiyet başkanı seçildi. Kendisini kutlamak için geldik. Bu hem temsil anlamında hem de görevini sorumluluklarını yerine getirmesi ile ilgili yeniden bir göreve layık görmek ve tek listeyle seçime girmek; onure edilmiş bir seçim sonucu olarak değerlendiriyorum. Semih beyin başkanlığında bütün yönetimini ve gazeteci arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

ERDEM: VEKİL EROL’A ŞEHRİMİZ ADINA TEŞEKKÜRLER!

FHGC Başkan Erdem ise, “ Vekil Erol, basın camiasının her zaman yanında oldu. Kendisi kısa sürede Elazığlıların sevgisini kazanan bir siyasetçi oldu. Elazığlıların sorunlarına eğilmesi ve Ankara’da bunları dillendiriyor olması da Elazığlıların çok hoşuna gidiyor. Kendilerine bir kez daha hem nezaketi için hem de kentimizin sorunlarına eğildiği için şehrimiz adına teşekkür ederim” diye konuştu.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
hoca
hoca - 1 ay Önce

Merak ettim, acaba mv. Metin Bulut Semih Erdem'i ziyarete gitse, Semih bey yine yerinde mi oturur yoksa koltuğundan kalkıp yanına geçer, hatta koltuğunu ona mı bırakırdı?

Haco
Haco - 1 ay Önce

E tabii ki adamina göre değişir.Herkes yerini bilecek.Ìş yapıp, üretenle,lafla peynir gemisi yürüten bir olmaz.Daha dün,mecliste terörist,hırsız,arsiz,tecavuzcu,vatan haini,darbeci,LGBT li sapiklar a güvenlik soruşturması yapılmasın diye şov seyrettik.İceri almışlar ne istiyorsun!

SIRADAKİ HABER

banner103