Yakılan Şahsın Katil Zanlıları Adliyede

Bir arazide yanmış erkek cesedi bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan 3 zanlı; Asıl Alubseyri ile sevgilisi Abdulkadir Ceddu ve sevgilisinin kardeşi Enver Ceddu adliyeye sevk edildi.

Yakılan Şahsın Katil Zanlıları Adliyede

3 Haziran 2017 tarihinde merkez Zafran Mahallesi Kuzey İmar yolu yanında bulunan boş bir alanda meydana gelen olayda, ayakları hariç tamamen yanmış ceset bulunmuştu.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ve Cumhuriyet savcısının 3 saatlik incelemesinin ardından şahsın cesedi otopsi için Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderilmişti. Adli Tıp ve polisin yaptığı çalışmada öldürüldükten sonra yakıldığı belirlenen şahsın merkez Yıldızbağları Mahallesi’nde hurdacılık yapan 41 yaşındaki İsa Uslu olduğu ortaya çıkmıştı.

Asıl Alubseyri ile sevgilisi Abdulkadir Ceddu'nun birlikte cinayeti işlediği ihtimali üzerine duran polis, operasyonla 2 şüpheliyi gözaltına almıştı.

Gözaltına alınan Alubseyri, kocasını kafasına çekiçle vurup öldürdüğünü sevgilisi ile sevgilisinin kardeşi Enver Ceddu ile boş arazide cesedi yaktıklarını itiraf etmişti.

Suriyeli zanlı Asıl Alubseyri ile sevgilisi Abdulkadir Ceddu ve sevgilisinin kardeşi Enver Ceddu adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2017, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7