Yanılmaz, Ataşehir Mahallesini Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak maddelerin içeriğini anlatmak üzere Ataşehir Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Yanılmaz, Ataşehir Mahallesini Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni ve 16 Nisan'da halk oylamasına sunulacak maddelerin içeriğini anlatmak üzere Ataşehir Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Yanılmaz ayrıca Ataşehir Mahallesi'nde yapımı devam eden Hacı Fethi Camii'ni gezerek gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

ATAŞEHİR İLK SIRADA

Elazığ genelinde yaptıkları asfalt serim çalışmalarından, en fazla payı alarak ilk sıraya yerleşen mahallenin Ataşehir Mahallesi olduğunu belirten Başkan Yanılmaz, Ataşehir'in buna ihtiyaç duyduğunu; çünkü çok hızla gelişen ve nüfusu hızla artan bir mahalle olduğunu ifade etti.

Her mahallenin ihtiyaç duyduğu hizmetin farklılık gösterdiğini dile getiren Başkan Yanılmaz, sözlerine şöyle devam etti: "Yaptığımız hizmetlerde mahallelerimizin öncelikli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Asfalt, yeşil alan, çocuk parkı, yürüyüş alanları veya  cami gibi çok çeşitli ihtiyaçları olabiliyor mahallelerimizin; ama inanıyorum ki sizlerde 2014 öncesi Ataşehir ile 2014 sonrasındaki Ataşehir'in  farkını görebiliyorsunuzdur. Bugün yapımı devam eden Hacı Fethi Camii'ndeki çalışmaları da yerinde inceledik. Bizler istiyoruz ki camilerimiz sadece erkek egemen olmasın bayanlarında ihtiyaçlarına göre inşa edilsin. Camilerin giriş kapılarını, abdesthanelerini bayanların da rahatlıkla kullanabileceği şekilde temin edelim."

"SÖZ SAHİBİ MİLLET Mİ DEĞİL Mİ "

16 Nisan'daki halk oylamasını, ülkenin gerçek söz sahiplerinin millet olduğunu göstermek için tarihi bir fırsat olduğunu söyleyen Başkan Yanılmaz, "O gün sandıklara giderek bu ülkenin gerçek söz sahiplerinin millet olduğunu, kararın da yetkinin de millette olduğunu ve asla bölünmez bir birliğe ve beraberliğe sahip olduğumuzu gösterme günüdür" diye konuştu..

Başkan Yanılmaz, "Ataşehirli kardeşlerimin 'Evet' yönünde karar vereceğinden eminim" diyerek şunları söyledi: "Böylesi önemli bir konuda hepinizin çevresini, yakınlarını ve akrabalarını da 'Evet' demeye ikna etmesi gerekiyor. Çünkü bu tarihi dönemeçte bir oy bile çok kıymetlidir. Asla heba olmaması gerekiyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103