Yapılan operasyonda 1 kişi tutuklandı…

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 23 Eylül tarihinde yapılan operasyonda bir poşet içerisinde 30 adet extacy hap, içimlik kubar esrar maddesi ile uyuşturucu satışından elde edildiği belirlenen 480 ₺ para ele geçirildi.

Yapılan operasyonda 1 kişi tutuklandı…

Elazığ Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğün Elazığ’da meydana gelebilecek uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesine yönelik bir operasyon yaptı.

Gerçekleştirilen operasyonda Elazığ Merkezinde park halinde bulunan şüpheli bir araç içerisinde ve sürücüsü üzerinde yapılan aramalarda uyuşturucu hap çıkması üzerine, ekiplerimizce çevrede yapılan incelemelerde uyuşturucu ticareti yapıldığı tespit edildi.

Olay mahalline yapılan operasyonda bir poşet içerisinde 30 adet extacy hap, içimlik kubar esrar maddesi ile uyuşturucu satışından elde edildiği belirlenen 480 ₺ para ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak gözaltına alınan 6 şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından 24 Eylül 2018 günü adliyeye sevk edilmiş olup Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan 1 şahıs mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7