Yavuz Donat Elazığ'da

En son geçen yıl Elazığ’a gelen Gazeteci ve Yazar Yavuz Donat, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın daveti üzerine tekrar Elazığ’a geldi. Başkan Yanılmaz Yavuz Donat’a Elazığ Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları gezdirdi.

Yavuz Donat Elazığ'da

2017 yılında Elazığ’a gelen ve çeşitli ziyaretlerde bulunan Gazeteci-Yazar Yavuz Donat, bir yılın ardından Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın daveti üzerine tekrar Elazığ’a geldi.

Elazığ’da 2 gün geçiren Yavuz Donat, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’la birlikte Elazığ’da belediyenin yaptığı çalışmaları gezdi.

İki günlük ziyaret süresince Donat, Başkan Yanılmaz ile birlikte açılışa hazırlanan şehrin yeni yıldızı Cip Mesire alanını ziyaret ederek, vatandaşlarla vakit geçirdi. Ardından Şehit Polis Fethi Sekin Mesire alanını gezen Donat, burada da Harput musikisinin eşsiz nağmeleriyle keyifli bir gün geçirdi.

Dünyada ilk ve tek olma özelliğiyle Elazığ’ın gururu olan toplu taşıma aracı ELBÜS’leri inceleyen Donat, şehrin dört bir yanında sürdüğü gezi programının son durağında ise Elazığ Belediyesi tarafından 8-13 yaş arası çocuklara yönelik düzenlenen Yaz Kampı programının sertifika töreninde minikler ve aileleriyle buluştu.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Burada kısa bir konuşma yaparak kampa katılan çocukları tebrik eden Gazeteci-Yazar Yavuz Donat, “Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Bu tür organizasyonlarda en güzel konuşma, en kısa konuşmadır. Sevgili Elazığlılar Başkanınızın kıymetini bilin. Bu öyle popülist bir söylem değil. Bugüne kadar bunu başka biri için söyledim mi bilmiyorum. Gerçekten Başkanınızın kıymetini bilin.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103