Yavuz Temizer'e İYİ Parti’de Yeni Görev

İYİ Parti Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Elazığlı hemşehrimiz Yavuz Temizer, sürpriz bir atama ile İYİ Parti Antalya İl Başkanı oldu.

Yavuz Temizer'e İYİ Parti’de Yeni Görev

25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili olan ve sonraki süreçte ise partisinden istifa ederek İYİ Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alan Yavuz Temizer’e yeni görev verildi.

İYİ Parti’nin son kurultayında Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Yavuz Temizer, alınan kararla Antalya İl Başkanlığı’na atandı.

TEMİZER: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Antalya İl Başkanlığı görevine getirilen Yavuz Temizer, yaptığı açıklamada, “Antalya İl Başkanlığımızda partililerimiz ile buluştuk ve Antalya İl Başkanlığı görevini teslim aldık. Bugüne kadar teşkilatımız için var gücüyle çalışmış İl Başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun. Bayrağı teslim aldığımız yerden daha ileriye taşıyabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerine yer verdi.

YAVUZ TEMİZER KİMDİR?

Yavuz Temizer, 1976 yılında Elazığ’da doğmuştur.

1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Temizer, 2000 yılından itibaren iş hayatının içerisinde İnşaat Müteahhitliği yaptı.

Türk Ata Vakfı kurucu Mütevelli Heyet Üyesi, Bengütürk TV kurucu Yönetim Kurulu Üyesi, Türkgücü Ülküspor kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak bulundu.

 1992 yılından itibaren ocak teşkilatları içinde bulundu. İstanbul Teknik Üniversitesi Teşkilat Başkanlığı yaptı. 2006 il kongresinde MHP Ankara İl Yönetim Kurulu Üyelisi oldu. Teknik Üniversite Mezunlar Derneği kurucu Genel Başkanlığı yaptı. 2009 yılında MHP 9. Olağan Büyük Kurultayında Merkez Yönetim Kurulu Üyesi seçildi. 2015 yılında MHP 11. Olağan Büyük Kurultayında Merkez Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.

25. Dönem Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili olarak meclise giren Yavuz Temizer, 26. Dönemde yapılan seçimlerde meclise girememiştir. 

Yavuz Temizer, 2018 Genel Seçimlerinde, İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı oldu.

Temizer, 2 Çocuk babasıdır.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
?
? - 3 yıl Önce

Gerçek milliyetçinin yeri değil ora

Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

Vay vay vay ne büyük görev, Koskoca Devlet Bahçeli gibi bir lider dururken gidip siyaset yaptığın partiden gün gelip utanacaksın.

hilmi
hilmi @Mustafa - 3 yıl Önce

yok yavvv,

Fırat
Fırat - 3 yıl Önce

Helal olsun fettan seni nasıl ödüllendirdi la Yavuz. Genel Başkan yardımcılığından il başkanlığına bu sence bir taltifmidir kaypak adam. Zerre kadar nefsin varsa o partide bir dakika kalmazsın artık.

cengizhan
cengizhan - 3 yıl Önce

Antalyada, Antalya İl Başkanlığı yapacak birini bulamadılar mı?
Yazık, çok yazık...
Bu, Antalya'ya ve Antalyalıya hakarettir...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109