Yeni Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi İnşaatı Hızla İlerliyor

Elazığ Belediyesi’nin Akpınar Mahallesi eski muhtarlık ofisinin bulunduğu arazide başlatmış olduğu Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi’nin inşa çalışmaları devam ediyor.

Yeni Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi İnşaatı Hızla İlerliyor

Elazığ Belediyesi, vatandaşlara daha etkin bir hizmet vermek amacıyla Akpınar Mahallesi eski muhtarlık ofisinin bulunduğu arazi üzerinde projelendirdiği yeni Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi’nin inşa çalışmalarını sürdürüyor.

“KABA İNŞAAT BİTMEK ÜZERE”

Sosyal Belediyecilik anlayışından hareketle hem mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak hem de vatandaşların zor zamanlarında kendilerine yardımcı olmak amacıyla başlatılan inşa çalışmalarının büyük kısmı tamamlanmış durumda. Son katın beton döküm işlemlerini yapan ekipler daha sonra bina içerisindeki ince işlere ve çevre düzenlemesine geçecek.

Toplamda 516 metrekare alan üzerine iki kat olacak şekilde projelendirilen Muhtarlık Ofisi ve Taziye Evi’nin içerisinde bay-bayan abdesthaneler, bay-bayan taziye evi ve ayrı mescitler ile muhtarlık ofisi yer alacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal
Cemal - 5 ay Önce

Gereksiz bir harcama kaynaklar daha doğru ve gerekli kullansa iyi olmaz mı, orada zaten taziye evi vardı. Belediye Başkanı iyi başladı ama deprem fırsattı değerlendiremedi. Çevre şehircilikte masa başından Elazığı küçümseyen 3 bürokrata teslim oldular

SIRADAKİ HABER

banner103