Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Öztek’ten Ziyaretler

Elazığ’a gelen yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekonomik İşler Birim Başkanı Dr. Fatih Öztek, önceki gün gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Öztek’ten Ziyaretler

Şehrin ekonomisini paydaşlarından dinlemek üzere Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekonomik İşler Birimi Başkanı Doktor Fatih Öztek, il teşkilatı ile birlikte ziyaretlerini sürdürdü.

Öztek ve beraberindekilerin ilk durağı Ziraat Odası oldu. Burada Başkan İbrahim Hacıoğulları, şehrin tarımı ve odanın çalışmaları ile ilgili bilgiler aktardı.

HACIOĞULLARI: ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Hacıoğulları, “Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatih Öztekin’e ve il başkanımıza, yönetim kuruluna bizi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Bir sonraki durak ise Tarım ve Orman İl Müdürlüğü oldu. Burada da heyeti İl Tarım ve Orman Müdürü Turan Karahan ağırladı.

KARAHAN: BİRLİKTE YOL YÜRÜME GAYRETİ İÇİNDEYİZ

Karahan, “Biz Tarım ve Orman Teşkilatı olarak bütün ekip arkadaşlarımız ile birlikte yaptığımız bütün çalışmalarda özellikle paydaş kurumların fikirlerine, onların çalışmalarına, daha önceki backgroundlarına ciddi önem vererek onlarla birlikte yol yürüme gayreti içindeyiz. Biz biliyoruz ki birlikte yapılmayan, istişareden çıkmayan çalışmaların maalesef toplumdaki algısı ya da fayda noktasında algısında fayda olmuyor” diye kaydetti.

Fırat Kalkınma Ajansını da ziyaret eden Öztek ve beraberindekiler daha sonra Memur Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti. Memur Sen İl Başkanı İbrahim Bahşi, görüşmenin gündeminde Elazığ depremi ve toplu sözleşme olduğunu kaydetti.

BAHŞİ: YAŞADIĞIMIZ SORUNLARI KENDİLERİ İLE İSTİŞARE EDECEĞİZ

Bahşi, “ilimizde bir dizi ziyaretlerde bulundular. Elazığ’ımızın hem depremden sonraki süreçteki sorunlarını hem de bu pandemi sürecindeki sorunlarını dinleyerek yanımızda bulundular. Bugünde Türkiye’nin en büyük konfederasyonu olarak Elazığ’ımızı kamu çalışanlarımızı temsilen Memur Sen’imizi ziyaret ettiler. Bu konuda bizim özellikle 2 Ağustos’tan itibaren toplu sözleşme masasında kamu çalışanlarının 2020-2023 yıllarını kapsayan pazarlık masası içinde yine burada istişarelerde bulunarak ve kamu çalışanlarının diğer sorunlarını da özellikle ilimizde depremden sonra yaşadığımız sorunları kendileri ile istişare edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÖZTEK: ZİYARETLERİMİZE BUGÜNDE DEVAM EDİYORUZ

Ziyaretleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Öztek, şehrin ekonomisini değerlendirmeye devam ettiklerini söyleyerek, “Dün başlamış olduğumuz Elazığ ziyaretlerimize bugünde devam ediyoruz. Sabah ilk ziyaretimizi Ziraat Odasına gerçekleştirdik. Elâzığ’ın Tarım ve Hayvancılık yapısını ekonomik olarak istişare ettik değerlendirdik. Akabinde Tarım ve Ormancılık İl Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Cuma Namazı sonrası FKA Yatırım destek ofisinde Elazığ Sanayi Alt Yapısını değerlendirmek için toplandık. Çok güzel bir istişarede bulunduk. Bir şehrin kalkınmasında olmazsa olmaz temsilcisi Elazığ Memur Sen’de toplantı için bir araya geldik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 20:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hhhh
Hhhh - 6 ay Önce

Önce bi haberin başlığına baksan sözde editör çakma editör haramdır aldığın para….

Başlık
Başlık - 6 ay Önce

Haberin başlığını hangi gerizekalı hazırladı.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109