‘Yılın Medya Emek Ödülü’ Furkan Dilaver’e Takdim Edildi

Malatya’da düzenlenen Altın Kayısı Ödülleri töreninde medya alanında yılın en başarılı isimlerine ödülleri takdim edildi. Ödül töreninde elazigsonhaber.com Haber Müdürü ve Kanal Fırat Haber Spikeri Furkan Dilaver’e deprem sürecinde yapılan vefakarca yayınlardan dolayı oldukça anlamlı bir ödül olan “Yılın Medya Emek Ödülü” verildi.

 ‘Yılın Medya Emek Ödülü’ Furkan Dilaver’e Takdim Edildi

Ödüllere doymayan Kanal Fırat Televizyonu’na Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu olan Kırmızı Türk Spikerler Platformu’ndan bir ödül daha geldi.

EN İYİLER BU YIL DA ÖDÜLLENDİRİLDİ

İnternet sitesinden halka açık yapılan oylama ve seçici kurul tespitiyle 12 yıldır geleneksel olarak düzenlenen en iyiler töreni bu yıl ikinci kez Malatya'da yapıldı.

Malatya Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Altın Kayısı Ödülleri törenine; Belediye Başkanları, Kurum Müdürleri, Oda Başkanları, iş, medya ve sanat camiasından çok sayıda isim katıldı.

KAYA: TEMEL FELSEMİZ EN YARATICI VE EN DEĞERLİ İSİMLERİN DESTEKLENMESİ

Ödül töreninin açılışında konuşan Kırmızı Türk Spikerler Platformu Başkanı Cengizhan Kaya, “13 yıl önce kurduğumuz Kırmızı Türk Spikerler Dünyası özellikle medya, iletişim, spikerlik, sunuculuk ve Türkçe’nin kullanımı alanında benzeri olmayan bir kuruluş olmuştur. 12. Organizasyonumuzu bu yıl ikinci kez Malatya’da gerçekleştiriyoruz. Alanında en değerli ve en yaratıcı isimlerin desteklenmesi temel felsefesiyle ortaya çıkan en iyi ödüllerimizin temel felsefemize uygun örneklerin artmasını sağlayacağını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

MALATYA’DAN ELAZIĞ’A ÖDÜL

Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Törende komşu şehir Malatya’dan Elazığ’a ödül geldi. 2019 yılında Türkiye’nin en iyi gece haber programı ödülüne layık görülen elazigsonhaber.com Haber Müdürü ve Kanal Fırat Haber Spikeri Furkan Dilaver’e bu yıl da önemli bir ödül takdim edildi.

FURKAN DİLAVER’E “YILIN MEDYA EMEK ÖDÜLÜ” TAKDİM EDİLDİ

24 Ocak tarihinde Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde deprem gecesi ve sonrasında vefakarca yapılan yayınlardan dolayı Kanal Fırat Haber Spikeri Furkan Dilaver’e “Yılın Medya Emek Ödülü” takdim edildi.

DİLAVER: İNŞALLAH DEPREM YARALARI BİR AN ÖNCE SARILIR

Kamuoyunu bilgilendirici yayınlarıyla ‘Yılın Medya Emek Ödülü’ne layık görülen Furkan Dilaver sahnede yaptığı konuşmada; “2019 yılında Türkiye’nin en iyi gece haber programı ödülünü almıştık. Bir yıl içerisinde çok şey değişti. Özellikle 2020 yılı hepimiz için talihsiz olayların yaşandığı bir yıl oldu. Ancak Elazığ ve Malatya için durum daha farklı oldu. Maalesef 24 Ocak tarihinde Elazığ’da meydana gelen deprem hepimizi sarstı, derinden üzdü. Depremin ilk anından itibaren kalpleri Elazığ için atan Türkiye’deki tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bu ödülü; 24 Ocak tarihinden itibaren büyük bir emek veren tüm ekip arkadaşlarımız, Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Yasemin Açık hanımefendi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık bey adına alıyorum. İnşallah kısa süre içerisinde de hem Malatya’da hem de Elazığ’da deprem yaraları biran önce sarılır” dedi.

DİLAVER: MALATYA’DAN İKİ KEZ ÜST ÜSTE ÖDÜL ALMAK BENİM İÇİN AYRICA ANLAMLI

Ödül törenin ardından açıklama yapan Furkan Dilaver, “Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en iyi gece haber programı ödülüne layık görülmüştük. Bu yıl ise oldukça anlamlı bir ödül olan ‘Medya Emek Ödülü’ne layık görüldük. 24 Ocak tarihinde meydana gelen depremin ardından yaptığımız yayınlardan dolayı bu ödüle layık görüldük. Deprem gecesi ve ardından gelinen sürece kadar medya grubumuzdaki tüm arkadaşlarımızla vefakarca günlerce uykusuz çalıştık. Günlerce evlerimize gitmeden kamuoyunu canlı yayınlarda sürekli bilgilendirmek için çaba sarf ettik. Kadın erkek, evli, bekar tüm personellerimiz her şeylerindenfedakarlık ederek aralıksız şehrimiz için görev yaptı. Sadece kamuoyunu bilgilendirici yayınlar yapmadık. Özellikle vatandaşlarımızın diğer ihtiyaçlarının da giderilmesi için çaba sarf ettik. Ev bulamayan depremzedelere canlı yayınımızda 200’e yakın ücretsiz ev bulduk. Hayırseverlerle depremzedeleri buluşturduk. Canlı yayınlarımızda, eşyası olmayana eşya, nakliyeci bulamayana nakliyeci bulduk. Bu ödülü de vefakarca görev yapan tüm ekibimize armağan ediyorum. İnşallah kısa süre içerisinde depremin tüm yaraları sarılır. Ayrıca, komşu şehir Malatya’dan iki kez üst üste ödül almak da benim için ayrıca anlamlı. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Video:

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 21:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

TEBRİKLER FURKAN GAKKOM BAŞARILARIN DAİM OLSUN.

Romaşengo23
Romaşengo23 @MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

Mehmet abey hoşgelmişsin Allaha Gurban

Karşıyaka Sevdadır
Karşıyaka Sevdadır @MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

Aynen de öyle Abim. Selamlar saygılar...

A.YILMAZ
A.YILMAZ - 2 yıl Önce

Tebrikler ,kanal firat nezdinde tüm ekip çalışanlarına.

Fakir Elazığ
Fakir Elazığ @A.YILMAZ - 2 yıl Önce

Sürekli izlediğim kanal. Adamsın Furkan Abe...

Karşıyakalı
Karşıyakalı @A.YILMAZ - 2 yıl Önce

Büyük depremden önce bir deprem daha oldu. Deprem olur olmaz Furkan abi gece yarısı Karşıyaka mahallesinden canlı yayın yaptı onu hiç unutmam. Mahallemizi gündeme getirdi. Elazığın en başarılı habercisi fikrimce...

Ybilen
Ybilen - 2 yıl Önce

Tebrikleri hak eden Furkan beyi ve Kanal Fırat’ın başarılarının devamını diliyorum inşallah.

Bekir Deveci
Bekir Deveci - 2 yıl Önce

Furkan bey gerçekten tarafsız yayınlar yapıyor. Sonuna kadar hak ediyor, tebrik ederiz

MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

ROMEŞENGO KARŞIYAKA SEVDA HOŞBULDUK SAGOLUN VAROLUN GAKKOLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAHA EMANET OLUN.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109