YILMAZ BÜYÜKERŞEN ELAZIĞ’DA

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen Malatya’daki ziyaretlerinin ardından Elazığ'a gelerek Ankara'ya geçti. Elazığ Havalimanı’nda açıklama yapan Başkan Büyükerşen, “İlk fırsatta bahar aylarında 1-2 gün kalmak üzere Elazığ’a gelmeyi planlıyorum” dedi.

YILMAZ BÜYÜKERŞEN ELAZIĞ’DA

Malatya’daki programlarının ardından Ankara'ya dönmek üzere Elazığ’a gelen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Elazığ Havalimanı’nda açıklama yaptı.

BÜYÜKERŞEN: ELAZIĞ’IN GELİŞMELERİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUM

Elazığ’ı yakından görmek için geldiğini söyleyen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Malatya seyahatim sırasında direk Ankara uçuşu yerine Ankara Elazığ uçuşunu seçtim. Elazığ’ı da yakından görmek istiyorum. Kısada olsa hiç olmazsa yollarını görmek istedim.  Elazığ’ın gelişmelerini yakından takip ediyorum. Gerek ekonomik, gerek kültürel, gerek siyasi gelişmeleri memnuniyet verici. Gürsel Bey’i de canı gönülden kutluyorum. Bütün Elazığlılara selamımı yolluyorum. İlk fırsatta bahar aylarında 1-2 gün kalmak üzere Elazığ’a gelmeyi planladım şimdiden” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Malcolm-xx
Malcolm-xx - 9 ay Önce

İfadesinin önemli bölümü :

"Gürsel Bey’i de canı gönülden kutluyorum. Bütün Elazığlılara selamımı yolluyorum."

mert
mert - 9 ay Önce

sadi bey gakkoslar candır ciğerdir sizin gibi hadsiz saygısız değil-dir bende elazığlıyım ama sizin gibi boş konuşmuyorum haddinizi yerinizi bilin ben biliyorum Yılmaz Beyi sevenlere sevenlere saygısızlık yapmayın insan olarak saygı duyun elazığı gezmeye gelmiş sayın erol a tşk ediyor elazığı en çok duyuran sayın gürsel eroldur akparti elazığ milletvekilleri ne yapmış isten adam çıkarıp kendi adamlarını koymaktan basta bölge şehir hast yapıldı hastane cad bitirdi esnaflar kan ağladı yazık günah değil mi torpilcilik yapmaktan başka neyapoyolar acaba. sadi bey fikrinize saygı duyarım fakat insanlık çok önemli elazığ halkı çok değerli önemlidir

Abalı
Abalı - 9 ay Önce

% 60 ' lık zamdan sonra hocamız dikkat dağıtıyor..

ulbi
ulbi @Abalı - 9 ay Önce

Demek ki Elektik, doğal gaz, akaryakıt, sigara, et, bakliyat, deterjan, iğneden ipliğe zammı hoca yapmış hımmmmmmm, Bak burası çok önemli,

Sadi yılmaz
Sadi yılmaz - 9 ay Önce

Burası ELAZIĞ ..Büyük ersen burada bir şey bulamaz . Çünkü burası chp kalesi değil . Burada gagkoşlar yaşar. Başka adrese . Tunceli ye gitmesi gerek . Şaşırdı galiba. Chp burada iyi partinin b. Yemesinden dolayı Erol çıktı . Yoksa Erol kimdir chp kimdir .

SIRADAKİ HABER

banner7