YKS’de Derece Yapan Öğrenciler Ödüllendirildi

YKS’de Elazığ’da dereceye giren Cemil Meriç Fen Lisesi öğrencilerine Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk tarafından ödül verildi.

YKS’de Derece Yapan Öğrenciler Ödüllendirildi

Bu yıl Olağanüstü şartlarda  yaplan YKS’de Cemil Meriç Fen Lisesi öğrencilerinden Enes Malik Ayrenk il birinciliğini; yine aynı okuldan Üveys Aydemir il üçüncülüğü ve Mert Efe ‘de  il dördüncülüğünü elde etti.

Cemil Meriç Fen lisesi öğrencilerinin elde ettiği başarılarından dolayı Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk,ödül verdi.

GÜRTÜRK: ELAZIĞ’IMIZ BU KONUDA GERÇEKTEN OLDUKÇA BAŞARILI

Öğrencileri elde ettikleri başarılardan dolayı kutlayan Milli Eğitim Müdürü Fevzi Gürtürk, “Elazığ’ımız bu konuda gerçekten oldukça başarılı öğrenciler yetiştirdiklerini gördük. Elazığ’ımızda hem sayısal hem eşit ağırlık hem de Türkçe matematikte güzel başarılar gösterdiler. Birincilikleri paylaştılar. Ben buradan bu başarıyı elde eden öğrencilerimizi kutluyorum. Gittikleri yerde Elazığ’ımızı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Amacımız; Öğrencilerimizi hem eğitim hem de öğretim yönünden yetiştirmek” diye ifade etti.

Öte yandan 15 Temmuz ihanet ve direniş etkinlikleri kapsamında düzenlenen şiir,resim ve komposizyon dallarında dereceye giren öğrencilere de ödülleri verildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 4 ay Önce

Yalan Kaya karakaya fen lisesi birinci bu öğrencilerin sıralaması nedir

Yaşar
Yaşar - 4 ay Önce

Karakaya fen lisesi 6 dalda il birincisi çıkardı. https://www.elazigsonhaber.com/m/gundem/il-muduru-gurturk-basarili-ogrencileri-odullendirdi-h69035.html

Ali KAYA
Ali KAYA - 4 ay Önce

Benim kuzenim KKFL'de bu yıl mezun oldu. Onun sıralamasi CMF'de ki arkadaşlardan daha iyi. Nasil olur da ilk üç burada anlayamadim

Ömer Genç
Ömer Genç - 4 ay Önce

YALAN HABER
Bütün il birincileri KAYA KARAKAYA FEN LISESI ogrencileridir.kaynak
https://www.elazigsonhaber.com/m/gundem/il-muduru-gurturk-basarili-ogrencileri-odullendirdi-h69035.html

Kenan
Kenan - 4 ay Önce

Düzeltme : 4 alanda il birincisi 2 alanda il ikincisi diyor ÖSYM...Ben onların yalancısıyım !!!

MÜCAHİT TOPÇU
MÜCAHİT TOPÇU - 4 ay Önce

Bu haberi size kim servis etti bilmiyorum.Haber kaynaklarınızı tekrar gözden geçirin bence.KAYA KARKAYA FEN LİSESİ 6 dalda il birincisi.

Kenan
Kenan - 4 ay Önce

Bahsi geçen öğrenciler kendi okul sıralamalarının birincileri olabilir mi acaba? Zira benim bildiğim KAYA KARAKAYA FEN LİSESİ 6 il birinciliği çıkardı diyor ÖSYM !!!

Mahir Ağır
Mahir Ağır - 4 ay Önce

Sırf derece yaptı diye geçen senenin mezununu çıkarmak da mantıklı işmiş ha. Aynısını KKFL yapsa heralde ilk 1000’de 15 öğrenci çıkar

SIRADAKİ HABER

banner7