Yol İş Sendikası 2 Nolu Şubesi İftarda Bir Araya Geldi

Elazığ Yol İş Sendikası 2 Nolu Şubesi düzenlediği iftar programında halen çalışmaya devam eden ve emekli işçilerle bir araya geldi.

Yol İş Sendikası 2 Nolu Şubesi İftarda Bir Araya Geldi

Yol İş Sendikası Elazığ 2 Nolu şube üyeleri iftar programında bir araya geldi. Emekli olan personellerinde katıldığı iftar programında dualar edildi, iftar hep birlikte yapıldı.

İftarda konuşan Elazığ Yol İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı Vahdettin Erten, “Böylesine güzel bir günde birlikte olmak bizleri mutlu ediyor. Geçmiş yıllarda uzun süre hizmet eden emekli kardeşlerimizde yanımızdalar. Emekli olan kardeşlerimize sivil hayatında başarılar dilerim” dedi.

Şehrin Gizli Kahramanları

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, “İl Özel İdaresi ve çalışanları olarak ilimizde, kırsalda ulaşımın en uzak noktalarında çalışma yapan bir teşkilatız. İstedim ki bu şekilde hizmet veren bütün çalışanlarımızla bir araya gelelim. Hem ramazanın feyz ve bereketini birlikte paylaşmak, hem bu geniş ailenin birer üyesi olarak daha bir yakınlaşma olmasını istedik. Özel idare çalışanlarını ben şöyle tanımlıyorum. Gerçekten bu şehrin gizli kahramanları görünmeyen kahramanlarıdır” ifadelerini kullanarak İl Özel İdarenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

İftar programı emekli olan İl Özel İdare çalışanlarına plaket takdimiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7