Yol İş’ten Anlamlı Davranış

Yol İş 2 Nolu Şube Başkanlığı, her yıl ramazan ayında üyeleri için düzenleyecekleri iftar programı iptal ederek, ayrılan ödeneğin, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Mamurat-ül Aziz Vakfına bağışladı.

 Yol İş’ten Anlamlı Davranış

Yol İş Sendikası Elazığ 2 Nolu Şube Genel Sekreteri Cumali Demiroğlu, açıklama yaparak, sendika olarak her yıl ramazan ayında üyeleri için düzenledikleri iftar programını bu yıl iptal ettiklerini söyledi.

DEMİROĞLU: BİR YOL AÇMIŞ BULUNUYORUZ

Cumali Demiroğlu, iftar programı için ayırdıkları ödeneği, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılabilmesi amacıyla Mamurat-ül Aziz Vakfı’na bağışladıklarını söyleyerek, “Yol İş Sendikası Elazığ 2 Nolu Şube başkanlığı olarak, her yıl Elazığ İl Özel idaremizde çalışan üyelerimiz arasında düzenlediğimiz iftar programını bu ramazan iptal ediyoruz. Buraya ayırdığımız ödeneğimiz şehrimizde maddi durumu iyi olmayan öksüz ve yetim ailelerine temel ihtiyaçlarını ve gıda ihtiyaçlarının karşılanması üzerine Mamurat-ül Aziz Vakfı’na bağışladığımızı bildiriyorum. Bu vesile ile şehrimizde bulunan diğer STK’lara, odalara ve il yöneticilerine de bir yol açmış bulunuyoruz. Toplu iftar yemeklerimize yapacağımız giderleri direk garibana, fakir hemşehrilerimize destek olarak ulaştıralım” dedi.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7