Yurtta Çalışan Kadınlara Sürpriz

Elazığ'da bulunan Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı Ömer Bilginoğlu Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan üniversite öğrencileri, 8 Mart Kadınlar Günü dolaysıyla yurtta çalışan kadınlara sürpriz yaptı.

Yurtta Çalışan Kadınlara Sürpriz

Sabah erkenden kalkan öğrenciler, kendilerine hizmet veren kadınlara sabah kahvaltısını hazırladı. Öğrencilerin yaptığı sürpriz karşısında kadınlar duygulandı.

Yaptıkları bu anlamlı jestten dolayı öğrencileri kutlayan Yurt Müdürü Kayahan Topal, kadınların 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutladı.

Topal, "Kadınlar bizim için çok değerlidir. Toplumu şekillendiren kadınlardır. Bize hizmet eden kadınlarımıza değer vermememiz gerekiyor. Dünyanın en güzel makamlarını kadınlarımız hak ediyor." diye konuştu.

Öğrencilerden Kerem Zarif Taş ise, Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, "Onlara bir gün değil daima değerli olduklarını göstermek için böylesi bir etkinlik düzenledik. Kadınlarımız iyi ki varlar." dedi.

Yemekhane bölümünde çalışan Nurten Çelik de, öğrencilerin yaptıkları hazırlık için teşekkürlerini iletti.

Çelik, "Öğrencilerimizin, evladımızdan hiçbir farkları yok. Biz onlara hizmet ediyoruz. Onlar da bize bu sürprizi yaptı. Öğrencilerimiz bizim geleceğimizdir." ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109