Ziyattin Fırat, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

Yurtbaşı Belediye Başkan Aday Adayı Ziyattin Fırat, partiye resmi müracaatını yaptı.

Ziyattin Fırat, Aday Adaylığı Müracaatını Yaptı

AK Parti’den Yurbaşı Belediye Başkan Aday Adayı olan Ziyattin Fırat, Parti binasına gelerek, resmi müracaatını yaptı.

Ak Parti il binasına kalabalık vatandaş topluluğu ile birlikte gelen Ziyattin Fırat, merkez ilçe başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından karşılandı.

ÇELİK: KALABALIKTAN, TEVECCÜHTEN DOLAYI HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM

AK parti Merkez ilçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Partimize göstermiş olduğunuz yoğun kalabalıktan, teveccühten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Malumunuz 31 Mart 2019 tarihinde bir yerel seçimlerimiz var. 5 Kasım’da başlatmış olduğumuz aday adaylık başvurularımıza 12 Kasım itibariyle sonlandıracağız. Bugünde Ziyattin Fırat Abimiz Yurtbaşı Belediye Başkanlığına aday adayı olarak müracaatta bulundular. Bizlerde dosyalarını aldık” dedi.

FIRAT: KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIMIZI KAMUOYUYLA PAYLAŞMAYI BİR BORÇ BİLİYORUM

Yurtbaşı Belediye Başkan Aday adayı, Ziyattin Fırat, “Bildiğiniz üzere partimize kuruluşundan bugüne kadar aktif olarak hizmet etmeye çalıştım. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan ak davanın bir neferi olarak belde halkı ve partimize hizmeti borç bildim. Yurtbaşı Beldesinde yaşayan bir kardeşimiz olarak beldenin sorunlarını, ihtiyaçlarını çok iyi bildiğimiz ve bu sorunlara sosyal belediyecilik anlayışı ile çözeceğimi, beldemizi daha iyi yaşanabilir, sosyal, kültürel ve huzuru bir belde haline getireceğime inanıyor, sorun odaklı değil, çözüm odaklı çalışıp şeffaf bir yönetim anlayışıyla beldemize hizmet etmek için aday adayı oldum. Bu arada diğer aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Partimizin teveccühe mazhar olup aday göstermesi halinde bayrağı en ileriye götürme hedefim olacaktır. Ayrıca seçim süreci sonrasında beldemize en iyi hizmeti sunabilmek için aday adayı dava arkadaşlarımızın bilgi, birikim görüş ve deneyimlerinden faydalanacağımı, koordineli bir şekilde çalışacağımızı kamuoyuyla paylaşmayı bir borç biliyorum” dedi.

Ziyattin Fırat, konuşmasının ardından resmi müracaat belgesini alarak, tebrikleri kabul etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ERTAN ALANBAY
ERTAN ALANBAY - 2 yıl Önce

hayırlı olsun .ziyattin baskan

SIRADAKİ HABER

banner7