Darıcalı çocuklar Kitap Fuarı’nı çok sevdi

28 Şubat’ta Kapılarını Açan Ve 7’den 77’ye Kitapseverlerin Adeta Akınına Uğrayan Darıca Kitap Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor. Fuar Ziyaretçilerden Tam Not Alırken Özellikle Minik Kitapseverler Fuara Yoğun İlgi Gösteriyor.

Darıcalı çocuklar Kitap Fuarı’nı çok sevdi

Darıca’da kapılarını ziyaretçilerine açan Kitap Fuarı, minik kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla sosyal belediyecilik kapsamında düzenlenen 1. Darıca Kitap Fuarı, açıldığı günden itibaren oldukça yoğun bir ilgi görüyor. 28 Şubat’ta kapılarını açan ve her gün binlerce kitapseverin ziyaret ettiği Darıca Kitap Fuarı, 8 Mart’a kadar açık kalacak. 7’den 77’ye herkesin ziyaret ettiği ve tam not aldığı Darıca Kitap Fuarı özellikle öğrenciler ve minik kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor. 60 yayınevi, 60 yazar ve 1 milyon kitaba ev sahipliği yapan Darıca Kitap Fuarı, hafta içi 09.00-20.00 ve hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.

Öte yandan Darıca Kitap Fuarı yazar buluşmaları kapsamında Güvenlik politikaları uzmanı ve yazar Mete Yarar, Oyun Bozan Türkiye konulu söyleşi programıyla Darıcalılarla bir araya gelecek. Söyleşide Mete Yarar yeni kitabı ve İdlib’de Türk askerinin gerçekleştirdiği operasyonlar hakkında düşüncelerini anlatacak. Saat 17.00-18.00 arasında kitaplarını imzalayacak olan Mete Yarar, Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde saat 19.30’da da söyleşi programı gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103