Afili Aşk'ta Yönetmenin Bile Farketmediği Hata Seyirci Yakaladı

Afili Aşk, 10. son bölümü ile dün akşam Kanal D' de ekrana geldi. Dizinin sonunda Ayşe ve Kerem'in kaza sahnesi olay oldu! Beyin yakan mantık hatalarının peş peşe gelmesi sosyal medyanın diline düştü.

Afili Aşk'ta Yönetmenin Bile Farketmediği Hata Seyirci Yakaladı

Afili Aşk dizisi son bölümü ile dün akşam en çok izlenenler arasına girdi. Sosyal medya kullanıcılarının da yakından takip ettiği dizinin 10. bölümünün son sahnesindeki mantık hataları yok artık dedirtti. Kaza geçiren Kerem ve Ayşe'nin o sahneleri sosyal medyada günün konusu oldu.

İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğlu Kerem ile Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe'nin komik aşk hikayesini anlatan Afili Aşk dizisinin başrollerinde. Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk  gibi genç isimlerim yanı sıra Altan Erkekli, Neşe Beykent gibi usta oyuncular da var.

Çarşamba günleri ekrana gelen dizi daha ilk bölümden farklı senaryosu ve oyuncu kadrosu ile izleyiciden tam not aldı. Reyting başarısı ile kanalın da yüzünü güldüren dizideki mantık hataları ise seyircinin gözünden kaçmıyor.

Peki Afili Aşk son bölümde yönetmenin bile farketmediği, beyin yakan mantık hataları neydi? İşte dikkatli izleyicinin gözünden kaçmayan o detaylar...

Oynadıkları evlilik oyununda mutlu görünmek için her yolu deneyen Kerem ve Ayşe'nin arası son bölümde matematik öğretmeni Muammer yüzünden açılır.

Ayşe'yi kıskandığını bir türlü itiraf edemeyen Kerem, Ayşe'nin genç ve yakışıklı Muammer Hoca ile yalnız kalmaması için elinden geleni yapar. Muammer Hoca'nın Ayşe'ye direksiyon dersi vereceğini de öğrenen Kerem iyice delirir ve buna engel olmak için elinden geleni yapar.

Sonunda Kerem'in oyunları başarılı olur ve Muammer'i bertaraf eden Kerem, Ayşe'ye kendinin direksiyon dersi vereceğini söyler. Ayşe de bunu kabul eder ve birlikte araca binip yol almaya başlarlar.

Araba kullanma ve direksiyon dersi ile başlayan muhabbet zamanla Muammer Hoca ve kıskançlığa doğru ilerler. Zaman zaman konuşmalarındaki ses tonu artsa da Kerem'in 'Tabii ki seni düşünüyorum' itirafı ortamı bir anda yumuşatır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7