Amine Gülşe ve Mesut Özil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Davetiye Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve oyuncu nişanlısı Amine Gülşe'yi kabul etti. Çift, yazın gerçekleşecek nikah törenleri için Erdoğan'a davetiye verdi.

Amine Gülşe ve Mesut Özil, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Davetiye Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve nişanlısı Amine Gülşe'yi kabul etti. Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda kabul ettiği Özil ve nişanlısı Amine Gülşe ile bir süre görüştü.

NİKAH DAVETİYESİ VERDİ

Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda kabul ettiği Özil ve nişanlısı Amine Gülşe ile ayaküstü sohbet edip, İngiltere'deki yaşamları hakkında bilgi aldı. Sohbetin bitiminde Mesut Özil ile Amine Gülşe, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a düğün davetiyelerini takdim ederek, Erdoğan'dan nikah şahitleri olmasını istediler.

SALDIRIYI KINADILAR

İngiliz ekibi Arsenal'da forma giyen Mesut Özil, Yeni Zelanda'da iki camiye düzenlenen terör saldırısını kınadı. Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde cuma namazı esnasında on dakika arayla 2 camiye terörist saldırı düzelendi. Mesut Özil, 49 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıyı kınadı.

"OLAYDAN ETKİLENEN AİLELERE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM"

Türk asıllı Alman futbolcu Özil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yeni Zelanda'da olanlar çok üzücü. Christchurch'te yaşayanlara ve olaylardan etkilenenlerin ailelerine sevgilerimi gönderiyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7