Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in Otopark Davasında Keşif Yapılmasına Karar Verildi

Erhan Çelik'in, eski eşi Gülben Ergen'in oturduğu sitenin otoparkına girerek, otomobilini çizdiği iddiasıyla 6 yıla kadar hapsi istemiyle yargılandığı davada mahkeme otoparkta keşif yapılmasına karar verdi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in Otopark Davasında Keşif Yapılmasına Karar Verildi

Gazeteci Erhan Çelik'in eski eşi Gülben Ergen'in otomobilini çizdiği iddiasıyla 'konut dokunulmazlığı ve mala zarar vermek' suçlarından 1 yıldan 6 yıla kadar hapis cezasının istenildiği davada, otoparkta keşif yapılmasına karar verdi.

6 YIL HAPSİ İSTENEN ERHAN ÇELİK SAVUNMA YAPTI

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde dün görülen duruşmada 'konut dokunulmazlığı ve mala zarar vermek' suçlarından 1 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istenen Gazeteci Erhan Çelik, savunma yaptı. Gizli görülen duruşmada Ergen'i avukatı Altın Mimir temsil ederken Erhan Çelik avukatı Emin Canacankatan ile hazır bulundu.

OTOPARKTA KEŞİF YAPILMASINA KARAR VERİLDİ

2,5 saat süren duruşma sonunda mahkeme Gülben Ergen'in oturduğu sitenin otoparkında keşif yapılmasına karar verdi. Taraf avukatlarının katılacağı keşifte kamera görüntüleri de izlenerek Gülben Ergen'in otomobilindeki hasarın ne şekilde oluştuğu incelenecek. Avukatları ile birlikte adliyeden ayrılan Erhan Çelik, "Davada gizlilik kararı olduğu için konuşamıyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7