Mesut Özil, Amine Gülşe ile Hayranı Olduğu Diriliş Ertuğrul'un Setini Ziyaret Etti

Arsenal forması giyen Mesut Özil, Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusunun daveti üzerine nişanlısı Amine Gülşe'yle hayranı olduğu dizinin setini ziyaret etti.

Mesut Özil, Amine Gülşe ile Hayranı Olduğu Diriliş Ertuğrul'un Setini Ziyaret Etti

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal futbolcusu Mesut Özil, Payitaht Abdülhamid dizisini yakından takip ediyor. Bu sevgisini bilen dizinin oyuncusu Bülent İnal, geçtiğimiz günlerde paylaştığı videoda Özil'i sete davet etmişti. Bu isteği kırmayan Özil, bugün nişanlısı Amine Gülşe ile dizisinin setini ziyaret etti.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN SETİNİ ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Amine Gülşe ile aile arasında düzenlenen törenle nişanlanan Mesut Özil, bugün hayranı olduğu Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimlerinin gerçekleştiği sete gitti. Bu anları Instagram hesabından paylaşan Özil, dizinin başrol oyuncularından Engin Altan Düzyatan ile çektirdikleri fotoğrafı, "Çok keyifli geçen set ziyareti" notuyla paylaştı.

"YOLUN DÜŞERSE SETE BEKLERİZ"

Sultan 2. Abdülhamid'in hayatını anlatan dizinin başrol oyuncusu Bülent İnal, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla TRT1'de yayınlanan dizinin sıkı takipçisi olduğunu gösteren Mesut Özil'e görüntülü mesaj göndermişti. İnal, mesajında "Kıymetli Mesut Özil kardeşim, Payitaht: Abdülhamid setinden sana sevgi ve saygılarımızı gönderiyoruz. Diziyi takip ettiğini, izlediğini biliyoruz. Çok teşekkür ediyoruz paylaşımların için. İnşallah bir gün yolun düşerse sete de bekleriz. Her zaman başarıların bizi gururlandırıyor. İnşallah bundan sonra da çok başarılı bir spor hayatın olur." ifadelerini kullandı.

"BİZ TÜRKLER TARİHİNE AÇ BİR TOPLUMUZ"

Mesut ise bu jeste karşılık "Asıl ben sana ve ekibine bu başarılı yapım için teşekkür ederim. Biz Türkler tarihine aç bir toplumuz." cevabını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7