banner83

Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı yayımlandı! Mucize Doktor 4. bölüm izle

Mucize Doktor 5. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Perşembe akşamı 4. son bölümüyle ekrana gelen Mucize Doktor yeni bölüm fragmanında, Ali doktor, geçmişiyle yüzleşecek. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna ve Reha Özcan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisinin merakla beklenen 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor oyuncuları, 4. bölüm izle...

Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı yayımlandı! Mucize Doktor 4. bölüm izle

FOX TV'nin iddialı dizisi Mucize Doktor 5. bölüm fragmanını dizi severlerin beğenisine sundu.

4. son bölümün ardından heyecanla beklenen 5. yeni bölüm ise Perşembe günü ekranlarda olacak. Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

SON BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ali ve Nazlı bir karaciğer nakli operasyonu için başka bir hastaneye donör organı almaya giderler. Ancak yolculuk hiç Nazlı'nın beklediği gibi başlamaz ve süratle felakete dönüşür. Ali bir nedenden dolayı Nazlı'ya küsmüştür. Nazlı, Ali'nin ağzından laf alabilmek için çaba harcar. Ali ise Nazlı'yı üzmemek için bir şey söylemez.

Hastanede Beliz, nüfuzlu bir hastanın ameliyatını garanti altına almak için Ferman'ı Tanju'nun ameliyatına sokmaya çalışır. Bütün üst kademe birbirine girer ve Açelya'nın kıskançlık krizi sonunda Ali'ye patlar. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Ali acı bir ders alır ve ihanete uğradığını hisseder. Genç bir çiftin doğmamış çocukları hakkında verecekleri karar hastanede hukuki bir savaş başlatır ve kurulu ikiye böler. Zaman süratle daralırken Ferman'la Beliz aşılmaz bir uçurumun eşiğine gelirler.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 11:11
banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayşe aratır
ayşe aratır - 6 ay Önce

çok güzel bir dizi her perşembe heyecanla izliyorum başarılar

SIRADAKİ HABER

banner7