Son Dakika! Sevgilisi Sıla'yı Döven Ahmet Kural: Tüm Kadınlardan Özür Dilerim

Son dakika! Şarkıcı sevgilisi Sıla'yı darp ettiği iddialarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Ahmet Kural "Tüm kadınlardan özür dilerim" dedi.

Son Dakika! Sevgilisi Sıla'yı Döven Ahmet Kural: Tüm Kadınlardan Özür Dilerim

Sevgilisi Sıla'yı darp ettiği iddiasıyla gündemde olan Ahmet Kural, Twitter hesabından açıklama yaptı. Kural, açıklamasında bütün kadınlardan özür diledi.

"BAŞTA SILA OLMAK ÜZERE TÜM KADILARDAN ÖZÜR DİLERİM"

İşte Ahmet Kural'ın açıklaması: Ne olursa olsun, böyle bir olayın bir tarafı olduğum için, başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum. O gece, benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim.

"BU OLAYDAN BİRÇOK DERS ÇIKARDIM"

Kadına şiddet konusundaki toplumda oluşan hassasiyeti, saygı ile karşılıyorum. Bu olaydan ben de birçok ders çıkardım. Hayatımın bundan sonrasında da çıkardığım bu derslerin gereğini yerine getirmek için çalışacağım. Bu yüzden ilk etapta bu gereklere odaklanacağım.

"TÜRKİYE DE ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR AŞKIN PARÇASIYDIM"

Türkiye'ye örnek gösterilen bir aşkın parçası iken, bu aşkın aktörleri, bu şekilde gündeme geldik. Bu ilişkiye ve Sıla'ya karşı saygımdan, bizi sevenlerin bu ilişkiye verdiği değere hürmetimden, olayın detaylarını resmi makamlar dışında paylaşmayacağım.

banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7