Uçak Kazasında Hayatını Kaybeden Mina Başaran'a Nişanlısı Murat Gezer'den Duygusal Paylaşım

11 Mart'ta uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'a,nişanlısı Murat Gezer'den aylar sonra duygusal bir paylaşım geldi. Gezer, unutamadığı nişanlısının fotoğraflarını paylaşıp "Kalbim seninle masum meleğim" notunu yazdı.

Uçak Kazasında Hayatını Kaybeden Mina Başaran'a Nişanlısı Murat Gezer'den Duygusal Paylaşım

Türkiye 11 Mart akşamı İş adamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 10 kişinin öldüğü uçak kazayla sarsılmıştı. Olay sonrası en çok sarsılan isimlerden biri de Mina Başaran'ın nikah masasına oturmayı planladığı nişanlısı Murat Gezer'di. Gezer, elim kazadan sonra kaybettiği nişanlısı Mina Başaran'ı unutamadı. Sosyal medya hesabından Mina Başaran'ın fotoğraflarını paylaşan Murat Gezer, "Kalbim seninle masum meleğim" notunu düştü.

TAKİPÇİLERİNİ DUYGULANDIRDI

İşadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'den İstanbul'a getiren uçak 11 Mart akşamı İran'da düşmüştü. Kazada 3'ü mürettebat 11 kişi hayatını kaybetmişti. Ailesi, dostları ve 14 Nisan'da evleneceği Murat Gezer, yaşadıkları büyük acıyla kahrolmuştu. Murat Gezer'den nişanlısı Mina Başaran ile ilgili duygulandıran bir paylaşım geldi. Takipçileri Murat Gezer'inpaylaşımına mesaj ve beğeni yağdırdı.

İşte Murat Gezer'in duygulandıran Mina Başaran paylaşımı;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7