Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci, Gözyaşlarına Boğuldu

Başrolünü üstlendiği Kadın dizisini izleyen ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, gözyaşlarına boğulduğu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Özpirinçci'nin bir takipçisi paylaşıma, "Özge ciğerimizi söktün." yorumunu yaptı.

Ünlü Oyuncu Özge Özpirinçci, Gözyaşlarına Boğuldu

FOX ekranların yayınlanan Kadın dizisinin başrol oyuncu Özge Özpirinçci gözyaşlarına boğulduğu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

"CİĞERİMİZİ SÖKTÜN BE ÖZGE"

Kendi dizisini izleyip gözyaşlarına boğulan Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma, "Siz napıyorsunuz be?!" notunu düştü. Pirinçci'nin üzgün halini gören takipçileri paylaşımı yorum yağmuruna tuttu. Pirinçci'nin bir takipçisi paylaşıma, "Ciğerimizi söktün be Özge. Ağlamaktan gözlerimiz şişti." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Dizinizi izlerken ağlamaktan kör oluyordum." yorumunu yaptı.

KADIN DİZİSİNİN KONUSU NE?

"Kadın", hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar'ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terk edilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp'la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar'ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7