Yoğun Bakımda Tedavi Gören Mehmet Ali Erbil'i Uyandırma Kararı Alan Doktordan Açıklama: Tepkiler Normal Ama Yorgun

Düşerek kaburgalarını kıran ve ardından yoğun bakıma alınan Mehmet Ali Erbil'in son durumuyla alakalı doktorundan açıklama geldi.Erbil'in yapılan tedavilere cevap verdiği ve bugün uyandırıldığı öğrenildi.

Yoğun Bakımda Tedavi Gören Mehmet Ali Erbil'i Uyandırma Kararı Alan Doktordan Açıklama: Tepkiler Normal Ama Yorgun

Maslak'ta bulunan bir hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Mehmet Ali Erbil'in ilaç tedavisi kesilip uyandırılma sürecinin gereçekleştiği öğrenildi. Hastaneye yattığı günden bugüne düzelme gösteren ve tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil'in uyandırılarak genel durum gözlenmesi yapıldı.

"TOPARLANMAYA BAŞLADI"

DoktorJan Klod Kayuka yaptığı açıklamada "Toparlanmaya başladı. Bu sabah itibarıyla makineden ayırdık. Çok ağır olan tabloyu atlatmış olduk. Tepkiler normal kendisinde ama yorgun. Olumlu bir tablodayız bundan sonra kaçış sendromu ile ilgili bir sorun yaşamayacağız" diye konuştu.

"KIZLARIYLA EL ELE ÇIKACAK"

Hastaneye ziyarete gelen isimler arasında Funda Arar da vardı. Kızı Sezin ve Yasmin Erbil'den bilgi alan Arar, hastane çıkışında habercilerin sorularına yanıt verdi. "Çok şükür atlattı. Solunum cihazında halen ama durumu iyiye gidiyor. İnşallah kızlarıyla buradan el ele çıkacak. Dört gözle bekliyoruz güzel güzel programlar yapıp yüzünün gülmesi ve bizimde yüzümüzü güldürmesini istiyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7