Çukur dizisinin Cumali'si Necip Memili kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Çukur dizisinde ilk bölümlerden bu yana kim olduğu merak konusu olan Cumali karakterinin kim tarafından canlandırılacağı belli oldu. İdris Koçovalı'nın kapalı kapılar arkasındaki oğlu karakterine can verecek olan Cumali, yeni sezonda Necip Memili tarafından canlandırılacak. Peki, Çukur dizisinin Cumali'si Necip Memili kimdir ve hangi dizilerde oynamıştır? İşte, bir sezondur sır gibi saklanan isim hakkında bazı bilgiler...

Çukur dizisinin Cumali'si Necip Memili kimdir? Kaç yaşındadır? İşte hayatı hakkında bilgiler

Çukur dizisinde Cumali karakterine hayat verecek olan Necip Memili, dizinin ilk bölümü itibariyle araştırılan isimler arasında yer alacak. Ailesinden kimseyle görüşmeyen Cumali'nin mahallesine dönerek tüm dengeleri değiştireceği dizide, karakteri canlandıran isim Necip Memili olacak. Peki, Çukur'un Cumalisi Necip Memili kimdir ve hangi dizide oynamıştır?

Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden “Çukur”dan seyircilerine sevindirici haber geldi. Ekran başındakilerin bir sezon boyunca sorduğu “Cumali’yi kim oynayacak?” sorusu yanıt buldu. Dizinin büyük merakla beklenen yeni sezonunda Cumali’ye, son olarak yine Ay Yapım imzalı ‘Şahsiyet’teki performansıyla büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Necip Memili hayat verecek.

Cumali’nin, sezon finalinde taş üstünde taş kalmayan Çukur’u ve yıllar sonra yüzleşeceği ailesi Koçovalıları nasıl etkileyeceği de izleyiciler için heyecan yaratacak. Yıllardır hapishanede olan ve aileden kimseyle görüşmeyen Cumali, tüm dengeleri değiştirecek. Başarılı oyuncu Memili, ‘Çukur’a katılmayı şu sözlerle özetledi: “Başladığı günden beri büyük beğeniyle izlenen, çok iyi oyuncu kadrosu ve ekibi olan bir diziye dahil olmak benim için hem çok keyifli hem de çok heyecan verici. Ay Yapım ile ‘Yaprak Dökümü’ ve ‘Şahsiyet’ten sonra birlikte çalıştığımız üçüncü proje olacak. Her zaman çalışmaktan keyif aldığım bir yapım şirketi ve tekrar yollarımızın kesişmesi, böyle bir projede bir arada olmak benim için hem keyif hem de gurur verici.”

17 Eylül Pazartesi akşamı seyircisi ile buluşmaya hazırlanan ‘Çukur’, kadroya dahil olan dikkat çekici ve başarılı oyuncularıyla sezona iddialı girecek.

NECİP MEMİLİ KİMDİR?

27 Mayıs 1980 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Yer aldığı projeler şu şekilde;

Yıl           Proje     Rol

2005      Beşinci Boyut     Ali

2006      Selena  Deli

2007      Arka Sokaklar    Nevzat

2007      Hakkını Helal Et Mahkum

2007      Bez Bebek           Selman

2007      Pusat    Taksici

2007-2008           Yaprak Dökümü               Serkan

2008      Gece Gündüz    Nuri

2009      Hanımın Çiftliği  Zaloğlu Ramazan

2010      Kukuriku - Kadın Krallığı

2010      Nene Hatun      

2011      Firar       Fikret

2011      Ay Büyürken Uyuyamam             Fırıldak Necmi

2011      Sümela'nın Şifresi: Temel             Ali Kemal Sözer

2011      Lüks Otel            

2012      Yalan Dünya       Cumali

2012-2013           Dila Hanım          Azer Barazoğlu

2013      Moskova'nın Şifresi: Temel         Ali Kemal Sözer

2014      Ulan İstanbul     Doğan

2014      Sürgün İnek        İmam Ahmet

2015      Bedel    Vedat

2015      Guruldayan Kalpler         Yaşar

2015      Yok Artık!            Ahmet

2016      Kaçma Birader   Kadir

2016      Kehribar              Musa

2016      Muhteşem Yüzyıl Kösem              Evliya Çelebi

2017      Dolunay               Hakan

2018      Şahsiyet               Tolga

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7