Ahmet Toprak: “Şerefle aldım, şerefle teslim ettim”

Olağanüstü Genel Kurulda başkanlık görevinden ayrılan Ahmet Toprak, şerefle aldığı Elazığ Belediyespor’u şerefle teslim etmenin huzurunu yaşadığını belirtti.

Ahmet Toprak: “Şerefle aldım, şerefle teslim ettim”

TFF 3. Lig ekiplerinden Elazığ Belediyespor’da, gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul sonrası başkanlığı Tuncay Kaymak’a devreden Ahmet Toprak, bir veda mesajı yayımladı.


6 sezon boyunca Elazığ Belediyespor’un başkanlığını yaptığına dikkat çeken Toprak, yeni yönetime başarılar diledi. Toprak yayınladığı veda mesajında;
2014 yılında büyük bir heyecanla kuruluşunu yaptığımız ve 6 sezondur gururla başkanlığını yürüttüğüm Elazığ Belediyespor’dan 11 Ağustos Salı günü itibariyle ayrıldım. Amatörde kurduğumuz Elazığ Belediyespor, uzun yıllar profesyonel liglerde başarı ile mücadele ederek, Türkiye’nin saygın takımları arasında yer aldı.

Elbette insanız, hatalarımız olmuştur ama Elazığ Belediyespor’un marka değerine zarar verecek hiçbir hatamız “Elhamdülillah” olmadı. Şerefli bir şekilde bugüne kadar getirdiğim Elazığ Belediyespor Başkanlık görevini, 11 Ağustos Salı günü itibariyle Tuncay Kaymak beye teslim etmiş bulunuyoruz.

Elazığ Belediyespor’un bundan sonra da Türk futboluna büyük hizmetler sunacağına olan inancım tamdır. Bugüne kadar desteklerini bizden esirgemeyen ve yanımızda olan başta Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları olmak üzere, yönetim kurulu üyelerimize, çalıştığımız Teknik Direktörlerimize, futbolcu kardeşlerime, kulüp çalışanlarımıza ve basın mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.
Sağlıcakla kalın…” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 4 ay Önce

Kulağından tutup atan mi varmı tasfiye edilsin,seçimle geldi, yıllardır yönetiyordu.Rektore gelince,iki dönem yapan aday bile olamıyordu,daha ne olsun,3 dönem rektörlüğün örneği yok,önce bilin, sonra yazın.Bunun şuralısi,buralısı yok.Bu lise müdürlüğü değil küvre.

Eğilmez
Eğilmez - 4 ay Önce

Ahmet Toprak’da tasfiye edildi. Palu’yu siliyorlar her yerden. Sırada rektör var.! Sebep olana galmıya.!

SIRADAKİ HABER

banner7