Ahmet ve Onur; Teklifleri Değerlendiriyor

Elazığspor’da kamp kadrosunda yer almayan oyuncular Onur Alsu, Ahmet Doğan ve Tufan Kelleci’nin bordo beyazlı takımdan ayrılmalarına kesin gözüyle bakılıyor.

Ahmet ve Onur; Teklifleri Değerlendiriyor

Elazığspor’da alacaklarının ödenmemesi nedeniyle TFF’ye başvuran ve haklı bulunularak serbest kalan oyunculardan kaleci Ahmet Doğan, Onur Alsu ve Tufan Kelleci’nin bordo beyazlı kulüpten ayrılmalarına kesin gözüyle bakılıyor.

Başkan Selçuk Öztürk’le zaman zaman sorunlar yaşayan ve son olarak alacağının bir bölümünü talep etmesinin ardından bu talebi reddedilen ve sonraki maçlarda yedek olarak soyuncurulan Onur Alsu ile birlikte Elazığspor altyapısından yetişen kaleci Ahmet Doğan’ın da aynı gerekçelerle takımdan ayrılacağı öğrenildi.

Bazı kulüplerle temasta olan ve gelen teklifleri değerlendiren Onur Alsu ve Ahmet Doğan’ın dışında takımın Elazığlı olmayan oyuncularından Tufan Kelleci’nin de 2. Yarı itibariyle Elazığspor’da olmayacağı belirtiliyor.

Bu oyuncuların dışında takımda ilk ayrılan oyunculardan Murat Ceylan’ın da Gaziantep’e döndüğü ve gelen teklifleri değerlendirdiği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem
Ethem - 1 yıl Önce

Yazikki bu takım size sahip çıktı bide Elazığ çocuğu dioruz en fazla sizin sahiplenmeniz lazım çok yazik

Serdar
Serdar @Ethem - 1 yıl Önce

Evet haklılık payını var ama sizede bu duruma getirenlerin hiç mi suçu yok önce onlar sahiplenmeli hakkını vermeli.

23
23 - 1 yıl Önce

Çocuklar para alamıyor haklılar o konuda hangimiz bir ay maaş ystmazsa ses çıkarmayız. Bunların da ailesi evi barkı var. Ama düğünümde oynatmam Elazığspor onları adam etti bu kadar keskin bir geçiş de olmamalı.

Alihan
Alihan - 1 yıl Önce

şu kaleci gitsin 3 ligde bile oynatmazlar

Alper
Alper - 1 yıl Önce

Sirtin pek cebin dolu,sıcak odanda oturmuş ahkam kesiyorsun, adamın cagasi,colugu aç, kira yakıt yeme içme ihtiyaçları ni sen karşıla,sonra konuş.,uzaktan maval okumak kolay.Efendim bazıları memleket çocuğuymus,diğerlerinden ne farkı var.Hepsi bu vatanın evladı.Biraz insaf,merhamet.

2323
2323 - 1 yıl Önce

Yaziklar.olsun takimi bu.hale grtirene cok yazik hala daha idtifa etmiyor

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109