Akkaya: Mutlaka Kazanılacak Bir Maçtı

Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Aziz Akkaya Botaşspor karşısında kötü oynadıklarını belirterek, “bu kadar sayı yiyerek kazanamazsınız” açıklamasını yaptı.

Akkaya: Mutlaka Kazanılacak Bir Maçtı

Birevim il özel idare kadın basketbol takımı başantrenörü Aziz Akkaya, Botaşspor mağlubiyetinin ardından yaptığı değerlendirmede, tam takım olmalarına rağmen çok kötü oynadıklarını ve savunma yapamadıklarını belirtti.

AKKAYA: MUTLAKA KAZANILACAK BİR MAÇTI

Tecrübeli hoca Akkaya, “Gerçekten bugün ki maç kazanmamız gereken bir maçtı. Şimdiye kadar bir esküzümüz vardı. Bugün tam takımdık. Bu kadar oynanmaz bir takım hakikatten. Mücadele etmezsek bu iş böyle olmaz. Bütün Elazığ halkından özür diliyorum. Şimdi bakıldığı zaman yöneticilerde katkı yaptı herkes. İstediğimiz oyuncuları da aldık. Ama maalesef oyuncularımız bir arada oynamayı bilmiyor. Bugün gerçekten inanılır bir şey değil 95 sayı yememiz. Karşı takıma baktığımız zaman 4 tane oyuncu 40 dakika oynadı. Biz maalesef Türk oyuncularımızdan çok fazla katkı alamadık. Bunu söyleyebilirim. Tabi ki hep devamlı ‘bu oyuncu gelecek, bu oyucu gelecek’ diye bekliyorduk. Takımı da yaptıktan sonra hiçbir esküzümüz olmaması lazım. Gerçekten çok kötü oynadık. 95 sayı yemek demek hep aynı şeyi söylüyorum; bu kadar sayı yiyerek hiçbir maçı kazanamazsınız. Attığımız sayıda hiçbir problem yok. Ama bir müdafa yapmıyoruz. Nedenini bilmiyorum. Nedenini araştıracağız. Daha fazla çalışmamız lazım müdafa da. Göreceğiz. Ama gerçekten bugün çok üzgünüm. Kazanmamız gereken bir maçtı. Mutlaka kazanılacak bir maçtı. Ama gerçekten çok kötü oynadık. Üzgünüm” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nedenini Bilmiyorsan Bırak Bence
Nedenini Bilmiyorsan Bırak Bence - 8 ay Önce

Sayın hocam mazeret değil galibiyet lazım. Katkı yoksa gönderin katkı sağlayacak oyuncu gelsin. Ligin ilk yarısı bitiyor bu takım bu kadar maç yaptı tamam sonradan geldin de bu kadar sayı yemenin nedenini ben mi bileceğim. Bilmiyorsan ligin bu aşaması araştırma aşaması değildir. Bırak o zaman. Dipteyiz zaten. Bari Elazığlı hocalarımız Elazığ lı kızlarımız tecrübe kazansın onlar oynasın.

Metin orhan
Metin orhan - 8 ay Önce

CoK sayi yememizin nedenini taraftar bilmeli hoca.sen yorma kendini.
Bu saatden sonra kimse sana iyi yerlisini vermez.sirf yabancilarlada olmuyor.kumede kalirsak öpup basimiza koyalim.

SIRADAKİ HABER

banner103