Alacakları Ödenmeyen Futbolcu Sözleşmesini Feshetti

Elazığspor’la 2018’e kadar sözleşmesi bulunan boşnak futbolcu Aldin Cajic, alacakları mesai bitimine kadar yatırılmadığı için sözleşmesini fesih etti.

Alacakları Ödenmeyen Futbolcu Sözleşmesini Feshetti

Alacakları nedeniyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çeken ancak yönetimin girişimleriyle 15 Haziran tarihine kadar süre veren Aldin Cajıc’e ödenmesi gereken meblağ yatırılmadı ve Boşnak futbolcu sözleşmesini fesih ederek serbest kaldığı öğrenildi.

Ara Transfer Dönemi’nde Çek Cumhuriyeti’nin Dukla Prag takımından transfer dilen Elazığspor’un Boşnak futbolcusu Adlin Cajıc’e ödeme yapılamadığı için serbest kaldı.

Elazığspor’da başarılı bir sezon geçiren ve forma giydiği 16 karşılaşmada 5 gole imza atan Bosnalı futbolcu, hatırlanacağı üzere sezonun sona ermesinin ardından, alacaklarının ödenmemesi sebebiyle avukatları aracılığıyla Elazığspor’a ihtar çekmişti. Bu gelişme üzerine Aldin Cajıc ile temasa geçen Elazığspor yetkilileri, Cajıc’ten zaman istemiş ve olumlu yanıt alarak beklemeye geçmişlerdi. Spor servisimizin edindiği bilgiler göre şu anda yönetim belirsizliği yaşayan Elazığspor’un Cajıc’e 56 Bin Euro’luk alacağını ödeyemediği ve genç oyuncunun serbest kaldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7