Altıparmak’ın Tazminat Talebi

Temsilcimiz TY Elazığspor’a tazminat davası açarak uyuşmazlık çözüm kuruluna başvuran eski Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ın bu talebi tahkim kurulu tarafından reddedildi.

Altıparmak’ın Tazminat Talebi

Temsilcimiz TY Elazığspor’a tazminat davası açarak Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na başvuran Mehmet Altıparmak’a bir kötü haber de Tahkim Kurulu’ndan geldi.

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararına itiraz ederek Tahkim’e başvuran Mehmet Altıparmak’ın, tazminat talebi Tahkim Kurulu’nca da reddedildi.

Elazığspor’un görevine son vermesi üzerine tazminat davası açarak Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na başvuran ve buradan olumsuz sonuç alan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, daha sonra ise Tahkim Kurulu’na itirazda bulunmuştu.

Bu haftaki toplantısında ihtilaflı dosyaları inceleyen ve bu kapsamda Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ile Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü arasındaki uyuşmazlığı da gündemine alan Tahkim Kurulu, Altıparmak’ın itirazını oyçokluğu ile reddetti.

Konu ile ilgili Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

“Teknik adam Mehmet Altıparmak'ın Elazığ Spor Kulübü Derneği ile arasındaki uyuşmazlığa ilişkin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun kararına karşı itirazı incelendi. Yapılan müzakere neticesinde;

- Duruşma talebinin reddine,

- Uyuşmazlık Çözüm Kurulu kararında usule ve esasa aykırı bir yön bulunmadığı anlaşıldığından, başvurunun reddi ile kararın onanmasına oyçokluğu ile karar verilmiştir”.

YORUM EKLE
YORUMLAR
elazığlı
elazığlı - 3 yıl Önce

elazığlı jardel demeden baboyoooooooooooooooooo aldııııııı

SIRADAKİ HABER

banner103