Atatürk Stadyumu Zemini Suya Kavuştu

Elektrik Kesintisi ve sulama sisteminin çalışmaması nedeniyle Atatürk Stadyumunun zemininin bozulma tehlikesiyle karşı karşıya geldiği dünkü haberimizin ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün devreye girmesiyle sorun geçicide olsa çözüldü.

Atatürk Stadyumu Zemini Suya Kavuştu

Atatürk Stadyumunun sulama sorunu geçicide olsa çözüme kavuşturuldu.

Stadyumdaki Elektrik kesintisi ve buna bağlı olarak sulama sisteminin de çalışmaması, havalarında ısınmasıyla birlikte zemini olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı.

Zeminin bazı bölgelerinde çimlerin kuruduğu ve sarardığı görünürken, dünkü haberimizin ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçicide olsa sorunu giderme noktasında çalışma başlattı.

Alınan bilgilere göre Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Jeneratörünün devreye koyulduğu öğrenilirken, çekilen kablolarla sulama sisteminin çalıştırıldığı ve zeminin yeniden suya kavuşturulduğu bildirildi.

Aylardır Elektrik kesintisinin yaşandığı Atatürk Stadyumunda daha öncede İtfaiye Müdürlüğünün gönderdiği araçla zemine su verilmişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet künkül
mehmet künkül - 3 yıl Önce

SAYIN MÜDÜRÜM SEDAT ACAR YİNE YAPMIŞ YAPACAGINI,HELAL OLSUN SAYIN MÜDÜRM RABBİM KOLAYLIKLAR VERSİN.SAYGILARIMLA

Bedri
Bedri - 3 yıl Önce

Bir memleket bir elektirik şirketi ile başedemiyorsa o memleketten şehir olmaz kasaba demek bile fazla gelir.Seç seç sonra sahipsiz memleket diye yırtın dur.

SIRADAKİ HABER

banner103