Aziz Akkaya: Play-Off’a Kalacağız

Kayseri Basketbolu 89-76 mağlup eden Birevim İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Aziz Akkaya, tek eksikliklerinin galibiyet olduğunu, bunu da kayseri takımı karşısında aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Akkaya, Play-Off’a kalacaklarını belirtirken, Avrupa Kupası’nda da çok iyi yerlere geleceklerini belirtti

Aziz Akkaya: Play-Off’a Kalacağız

Kayseri basketbolu 89-76 mağlup eden Birevim il özel idare kadın basketbol takımı baş antrenörü Aziz Akkaya, tek eksikliklerinin galibiyet olduğunu, bunu da Kayseri takımı karşısında aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Akkaya, play-off’a kalacaklarını belirtirken, Avrupa kupasında da çok iyi yerlere geleceklerini belirtti.

AKKAYA: AVRUPA KUPASI’NDA BİZ ÇOK İYİ YERLERE GİDECEĞİZ

Aziz Akkaya, “Öncelikle bütün takımımı tebrik ediyorum. Daha önce de söylemiştim bizim takımımız iyi takım. Bir tek şey beraber çalışmaya ihtiyacımız var. Bu takımın olduğu yer bu takımın hakkı değil. Çünkü bu takımı gerçekten gerek yönetim kurulumuz olsun, gerek Birevim olsun gerek İl Özel İdare olsun, başkanımız olsun hepsi çok destek oluyor. Bir tek eksiğimiz galibiyetti artık bundan sonra geri dönüşümüz yok. Biz geçen hafta da galip gelebilirdik. Ama geçen hafta 2 tane yeni oyuncunun rotasyona yeni katılmasıyla bizim için sıkıntı olmuştu. Ama bugün herkes gerçekten çok iyi oynadı. Ben hep iddialı konuşuyorum. Biz Play-Off’a kalacağız. Avrupa Kupası’nda biz çok iyi yerlere gideceğiz. Ben buna inanıyorum. Çeyrek final, yarı final niye oynamayalım? Çünkü arkamızda destek var. Bir tek eksiğimiz taraftar. Ama onların dualarını da burada hissediyoruz gerçekten. Bütün Elazığ halkına hediye ediyorum bunu. Şimdiye kadar yaptıklarımız için özür diliyoruz. Bundan sonra daha iyi olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103