Başkan Adayı Sayısı İki Oldu

Necati Erdem’in ardından Burak Çiftçioğlu’da Elazığspor’a başkan adaylığını açıkladı.

Başkan Adayı Sayısı İki Oldu

Çoğunluk sağlanamadığı için ertelen kongreye ekibiyle birlikte gelen Burak Çiftçioğlu, bugün basın toplantısı düzenleyerek Elazığspor’a Başkan adayı olduğunu açıkladı.

“ELAZIĞSPOR’UMUZA ADAY OLDUĞUMU BELİRTMEK İSTİYORUM”

Çiftçioğlu, “Elazığ’ın gururu Elazığspor’umuza aday olduğumu belirtmek istiyorum. Doğal olarak şahsımı tanıyan ve tanımayanlar vardır. Sonuçta Elazığspor Başkan adayı kimdir? Sorusunu akıllara getirmeden kendimi tanıtmak istiyorum. Elazığlıyım, sektör olarak Türkiye’nin çeşitli yönlerinde inşaat sektörüne yön vermekteyim. Tesisini aydınlatamayan bir yönetim nasıl bir kulübün aydınlatmasına çözüm bulabilir? İki nasıl bir yönetimdir ki mali işleri düzenlemek yerine, finansmanı şahsi ve şahıs hesapları üzerine günü kurtarma hesabına giriyor. Bu nasıl bir yöneticiliktir? Bu nasıl bir profesyonelliktir? Nasıl bir kurumsallıktır? Buradaki yöneticiler ve kendi aile şirketlerini böyle mi yönetiyorlar? Elazığspor kolay değildir! Elazığspor stajyer yönetici yeri hiç değildir. Elazığspor adı altında toplanan paralar nasıl harcandı? Bunun açıklaması neden yapılmıyor? Elazığspor adı altında kiralanan araçlar neden yöneticilerin şahsi malı gibi kullanılıyor? Finansmanlarınız yok ise neden yönetime geçtiniz? Anlamış değilim. Elazığspor’umuzun parası bu kadar aciz ve gereksiz konulara harcanamaz. Seçime giren yönetime nasıl olur da delege listesi verilemez? Yönetim adayları ve delegeler arasına neden set örülüyor” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 01:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baboş
Baboş - 3 yıl Önce

Burak beyi tanımam ismini ilk defa duydum ama söylediği şeylerin hepsi doğru sorduğu soruların hepsi cevaba muhtaç sorular. Aslında biz cevapları biliyoruz ama rezilliklerini kendi ağızlarındanda dinlemek isteriz

SIRADAKİ HABER

banner7